Bilmeniz Gerekenler – Hollywood Hayatı


Tim Ream ve ailesi


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

  • Tim Ream, Premier Lig kulübü Fulham ve Amerika Birleşik Devletleri milli takımının stoperidir.
  • Futbolcu Kristen Sapienza ile evli
  • Kristen onun çocukluk aşkıdır.

Tim Ream35 yaşındaki ABD Erkek Milli Takımı’nın 2022 Dünya Kupası’nda karşı karşıya geldiği “dedesi” olarak büyük saygı görüyor. Başına San Diego Birliği Tribünü, takımın en yaşlı oyuncusu. “Umudunu asla yitirmiyorsun. Asla tamamen ortadan kaybolduğunu söylemiyorsun,” dedi dört yıl önce Dünya Kupası’nı kaçırdıktan sonra. “Burada olmayı, bir Dünya Kupası’na katılmayı beklemiyordum. Bu hepimizin çocukken hayalini kurduğumuz bir şey.”

Dünyaca ünlü spor etkinliğine yaptığı uzun yolculuğun arkasında ise çok uzun süredir hayatının bir parçası olan bir kadın vardır. Kristen Sapienza ve Tim “çocukluk aşkları” olarak tanımlanıyor. İşte Tim’in on yıllık karısı ve ailesi hakkında bilinmesi gerekenler.

Kristen aynı zamanda bir futbolcu.

Tim Ream ve ailesi
Tim Ream ve ailesi, 2 Mayıs 2022. (Shutterstock)

Göre Günlük mail, Kristen ve Tim, St. Louis Üniversitesi için futbol oynadılar. Sarışın güzelin spordaki kariyeri hakkında bunun ötesinde çok az şey biliniyor çünkü bir sosyal medya hesabı yok ve ikili ilişkileri hakkında çok özel davranıyor. Ancak Tim’e göre Vikipedi sayfa, spor sevgisiyle bağ kurmuş olmalılar – iki yıl önce nişanlandıktan sonra 2012 yılının Ocak ayında evlendiler. Ayrıca, kariyeri Chicago Fire Premiere’den 2010’da New York Red Bulls’a draft edilmesine kadar uzanan bir süreçte Tim’in arkasında durdu. Tim, 2015’te Enlish takımı Fulham’a satılmadan önce İngiltere’nin Bolton Wanderers’ına imza attı. Erkek Milli Takımı.

Kariyerini son derece destekliyor.

Kristen, kocasının atletik kariyerine öncelik vermek için balayını feda etmiş görünüyor. Balayını romantik Tahiti’de geçirmeyi planlamışlardı ama Birleşik Krallık’a göre Kereikili bunun yerine Bolton Wanderers’a gitmeyi seçti. “Bir saniye bile pişman değilim” dedi Bolton Haberleri o zaman. “Eşim ve ben için Bolton en iyi seçenekti.”

Üç çocuk annesi.

Çift, evlendiklerinden beri sessizce üç güzel çocuğu kucakladı. Aiden, teodorve leylak ailelerini mükemmel bir şekilde tamamlarlar. Sky Bet Şampiyonası’nın ardından Mayıs ayında Instagram aracılığıyla “Özel ve kamusal hayatımı ayrı tutmaya çalışıyorum ama dün gece özel bir gönderi gerektiren özel bir olaydı” diye yazmıştı. “Bu, perde arkasındaki benim ekibim. Beni koşulsuz destekleyen, seven ve yaptığım şeyi yapmama izin verenler. Onlar benim en iyi arkadaşım, en sert eleştirmenlerim ve enerji verici tavşanlarım. Bunu onlarsız yapamam ve dün gece birlikte yaptığımız için uğultu yapıyorum. Hepinizi aya ve arkaya seviyorum.

Kristen’ın kocasıyla harika bir ilişkisi var.

Tim Ream
Tim Ream, 21 Kasım 2022’de Katar’da düzenlenen Dünya Kupası’nda oynuyor. (Sahne)

Göre Günlük mail, Tim özellikle karısının gülümsemesinden ve kişiliğinden etkilenir. “Onunla ilgili ilk fark ettiğim şey gülümsemesiydi,” dedi çıkış başına. “O kadar özlü değilim ama gülümsemesinin ne kadar harika olduğunu gerçekten fark ettim. Vay canına dedim. Ama aynı zamanda harika bir kişiliğe sahip, ister bir şeyler yapıyor olalım ister sadece dinleniyoruz, etrafta olmak her zaman eğlencelidir. Ve sohbetler harika – ister derinden konuşalım, ister hiçbir şey hakkında konuşalım.”

Ve Tim’e göre, onunla evlenmek için biraz hevesliydi. Romantik teklifi hakkında “Biraz çığlık attıktan sonra evet dedi” dedi. “Kucaklaştık, öpüştük ve sonra anne babasını aradı.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/tim-ream-wife-4907032/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir