Bilmeniz Gereken Her Şey – Hollywood Life


adam sandler, jackie sandler


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tammie/AFF-ABD/Shutterstock

  • Adam Sandler, ‘Happy Gilmore’, ‘The Wedding Singer’ ve ‘Uncut Gems’ gibi filmlerdeki rolleriyle tanınan bir aktör ve komedyendir.
  • Adam Sandler ve eşi Jackie 2003 yılından beri evliler.
  • Adam ve Jackie’nin iki kızı var: Sadie ve Sunny.
  • Adam karısına teşekkür etti

Aktör Adam Sandler sık romantik komedi işbirlikçileri ile ayrılmaz bir şekilde bağlantılı olabilir Jennifer aniston Ve Drew Barrymore, ama hayatının gerçek aşkı iki oyuncudan hiçbiri değil. 56 yaşındaki komedyen, uzun süredir eşiyle evli. jackie sandler 18 yıldır – Hollywood dünyasında müthiş bir koşu. Çift, iki kızı paylaşıyor, Sadie16 ve Güneşli, 14, birlikte, kırmızı halı etkinliklerinde sık sık ortak aile görünümleri yapıyor. Mart 2023’te Amerikan Mizahı için Mark Twain Ödülü’nü kabul ettiğinde tüm aile de ona katıldı. En son Jackie ve Adam, yeni filminin galası için kırmızı halıda birlikte yürüdüler. Cinayet Gizemi 2 28 Mart Salı günü.

Bilmeniz Gereken Her Şey - Hollywood Life
Adam ve Jackie ‘Murder Mystery 2’nin galasında el ele tutuşurlar. (Tammie/AFF-ABD/Shutterstock)

İkisi, ünlü çift muadillerine kıyasla nispeten sade kalsa da, Adem Ve Jackie, 48, hayranların varsaydığından daha fazla bağlantılı. Aktris ve model, kocasının sayısız filminde rol aldı ve ayrıca Adam’ı kariyerinin en unutulmaz rollerinden birini üstlenmeye ikna etti. Jackie’nin en son kamera hücrelerinden bazıları şunlardır: Hubie Cadılar Bayramı 2020’de “Harika görünümlü uçuş görevlisi” olarak da yer aldı. Cinayet Gizemi 2019 yılında, başına imdb. Adam serbest bırakılmaya hazırlanırken Cinayet Gizemi 2, Jackie’nin kendisi ve Jennifer Aniston ile devam filminde bir kamera hücresi yapıp yapmayacağı belli değil, ancak hayranlar muhtemelen onu arıyor olacak. Komedyenin eşi Jackie hakkında bilmeniz gereken her şey aşağıda.

Adam ve Jackie Sandler

adam sandler ve jackie
Adam Sandler ve eşi Jackie (James Gourley/Shutterstock)

Adam ve Jackie, Haziran 2003’te dünyaevine girdiler. Dick Clarkokyanus kıyısındaki Malibu evi Jennifer da dahil olmak üzere bir dizi ünlü konuğun önünde, Dustin Hoffman, Brendan FraserVe Rob Schneider. Düğünler, ikisi 1999’da bir ara bir araya geldiklerinde yaklaşık dört yıllık bir flörtün ardından geldi. Adam ve Jackie, ilk kızları Sadie’yi Mayıs 2006’da ve daha sonra Kasım 2008’de Sunny’yi karşıladı.

de Kesilmemiş Taşlar Eylül 2019’da Toronto Uluslararası Film Festivali’nde prömiyer yapan Adam, uzun bir birlikteliğin en iyi sırrını paylaştı. Gazetecilere “Sadece birlikte vakit geçiriyoruz” dedi. “Çok uzun süre kaçıp birlikte takılmadığınızdan ve doğruyu söylemediğinizden emin olmak.”

Adam, Jackie ile Nasıl Tanıştı?

Hikayeye göre Adam ve Jackie, komedyenin 1999 yapımı filminin setinde tanışırlar. Büyük babacıkayrıca rol aldı leslie mann, Jon StewartVe Dilan Ve Cole Sprouse. Jackie’nin bir spor barında Adam’ın siparişini alan garson rolünde küçük bir rolü vardı ve ekrandan kıvılcımlar çıktığı açıktı. Çift kısa bir süre sonra ilişkilerine başladı. O zamandan beri Jackie, kocasının bir dizi filminde kamera hücresi yaptı. Sadece Devam Et, Büyükler, Karışık, Cinayet GizemiVe Hubie Cadılar Bayramı.

Adam, Mart 2023’te Amerikan Mizahı için Mark Twain Ödülü için yaptığı kabul konuşmasını yaparken kamera hücresinin yanı sıra bir doğum günü partisindeki ilk buluşmaları hakkında daha fazla ayrıntı paylaştı. İlk buluşmalarını hayatının “en sevdiği gecesi” olarak nitelendirdi. “Stephen Dorf bir doğum günü partisi veriyordu ve menajerim ve dostum Adam Venedik bana ‘Hadi gidelim’ dedi. Ben giderim. Bir masada oturuyorum ve dostum Dallas Beni oradaki kadınla tanıştırdı ve o andan itibaren gözlerimi ondan alamadım. O tatlıydı. Muhteşemdi, olabildiğince güzeldi ve şans eseri bana her şeyde harika olduğumu söyleme alışkanlığı da vardı,” diye alay etti. “Onun gözünde en iyisiydim. En azından, bana böyle hissettirdi.

Birlikte bir filmde oynamadıklarında, Jackie hala kocasının sürecine dahil oluyor. “Bunu birlikte yapıyoruz, ben ve Jackie,” Adam ev sahibine söyledi Ellen DeGeneres Aralık 2019’da talk show’unda göründüğü sırada. “Filmler, bilirsiniz, ne yapacağımı tartışıyoruz. Ve bana bu işe atlamak için güç ve cesaret veriyor. Adam ayrıca 2020 Ulusal İnceleme Kurulu Galasında şunları söyledi: Jackie onu yıldız olması için ikna etti. beğenilen filminde Kesilmemiş Taşlar: “Baş belası karım, rol almam için bana cesaret verdi” dedi. “Korktum ve ‘Git şunu yap’ ve ‘Bunu yapabilirsin’ dedi ve her zaman birlikte prova yaptık.”

Adam Sandler’ın Geçmiş İlişkileri

Yerleşmeden önce, Adam’ın aktrisle çıktığı bildirildi Alicia Silverstone 1996’da çok kısa bir süre. Bilgisiz oyuncu, komedyenin 1996 yapımı filminin galasına bile katıldı. Mutlu Gilmore – Ve bir tişört ve beyzbol şapkası salladı üzerlerinde filmin adı vardı. Adam ayrıca adlı bir iş kadınına da bağlandı. Margaret Ruden; ikisinin 1992 ile 1993 yılları arasında bir eşya olduğuna inanılıyor.

Adam Sandler’ın Karısıyla En Güzel Anları

Geçen Temmuz’da Adam ve Jackie çok önemli bir dönüm noktasını kutladılar: çift olarak 22. yıldönümleri. Komedyen, Instagram’da bir dizi nostaljik fotoğraf paylaştı ve tatlı bir açıklama yazdı. Adam, “22 yıl önce bugün göz göze geldik ve derinlere daldık” diye yazdı. “Önümüzdeki 22’yi sabırsızlıkla bekleyin, genç bayan. Seni seviyorum sonsuza kadar kızım.”

Uzun süredir çift, birlikte önemli yaşam anlarını paylaştı. 2000 yılında, evlenmelerinden sadece üç yıl önce, Jackie uzun süredir sesini duyuran ve Yahudi köklerinden gurur duyan kocası için Yahudiliğe geçti. İkisi, 2003’te evlendiklerinde Adam’ın bir smokin ve yarmulke salladığı bir Yahudi töreni yaptı.

Çiftin açıkça sevgi dolu ve destekleyici bir evliliği var. ile yaptığı röportaj sırasında W Dergisi Geçen Ocak, Adam karısının “Howard” giydiğini ortaya çıkardı kolye için her Kesilmemiş Taşlar kocasıyla olay, karakterine bir gönderme Howard Ratner filmde. Ayrıca Jackie’nin filmlerindeki aşk sahnelerinden caymadığını ve Jackie’nin bu sahneler hakkında ona tavsiyelerde bulunduğunu da açıkladı.

“Bir filmde herhangi bir romantik sahnede oynamam gerektiğinde, bunun için asla heyecanlanmıyorum. Gerginleşiyorum ve garip hissediyorum. Ve sonra eminim ki herkes gariptir, ”dedi çıkışa. “Eşim her zaman ‘Sadece oraya gir’ diyor. İyi bir iş yap. Kibar ol.’” Adam, Jackie’nin rol arkadaşlarının tümünü “sevdiğini” ekledi.

“Karım birlikte çalıştığım kadınları çok seviyor, bu yüzden ‘Hadi ama! Emin olun [do] elinden gelenin en iyisi Vazgeç. Yeterince iyi öpüşmediğinde çılgınca görünüyor’” diye devam ediyor. “Bir film yaptığımızda çok rahatlıyorum ve senaryonun sonunda ‘Kimseyi öpmek zorunda değilim!’ diyorum. Her neyse, bu harika. Ama yaptığımda, bitiririm. Ben hallederim.”

Bu yıl Anneler Günü’nde Adam, karısının bir kumsalda çekilmiş bazı ender fotoğraflarını paylaştı ve ona tatlı bir övgü kaleme aldı. Aktör, “Kızlarımız için hayatı her zaman daha eğlenceli ve tatlı hale getiren bu tatlı bayanın Anneler Günü kutlu olsun” diye yazdı. “Sen bizim kayamızsın. Seni her zaman seviyorum ve bugün de güzel annenin doğum günü kutlu olsun!”

İlerlemek

adam sandler, eşi jackie ve kızları ile
Adam Sandler, eşi Jackie ve iki kızı Sadie ve Sunny ile birlikte (MediaPunch/Shutterstock)

Komedyen ve oyuncu eşi birlikte güzel bir hayat kurmuş gibi görünüyor. Ufukta daha fazla çocuğun görünüp görünmeyeceğine gelince, bunu kim söyleyebilir? Ancak Adam, iki kızının hayatını nasıl daha iyi hale getirdiğini fışkırarak anlattı – ama itiraf etti bazı düzeltmeler olduğunu babalıkla birlikte gelen. “Bana en çok çocuklarım neşe veriyor ama hayatta bazı düzeltmeler var” dedi The Huffington Post “Gece 9:30’dan sonra kimseyle görüşmeye çıkmam. Akşam yemeğini altı ya da yedide yerim.” “Biri beni gece 10:30’a kadar dışarıda bırakırsa, ertesi gün bitkin olduğum için kızgınım” diye şaka yaptı.

Nisan 2019’da Ellen ile ayrı bir röportajda, Adam kendisinin de doğru olduğunu açıkladı kızlarının erkeklere olan yeni ilgilerine. “Biliyorsun, etrafta dolaşırım [Sadie and] arkadaşları ve ben şimdi erkekler hakkında konuştuklarını duyuyoruz… inanılmaz, beş yıl önce aynı erkekler hakkında sahip olduğum hisler” Billy Madison yıldız dedi. “Çocuğun adından bahsettiklerinde, ‘O çocuğu seviyorum’ derdim. Şimdi… Çok gerginim.

Karısı gibi, Adam’ın kızları da filmlerinde sık sık kamera hücresi yaparlar. Hubie Halloween, Bedtime Stories, Hotel Transylvania, Grown Ups, Murder Mystery ve Jack and Jill. Oyuncu, sosyal medyada çocuklarının anlık görüntülerini pek paylaşmıyor, ancak özel yıldönümleri ve tatiller için sayfasında hayranlarına ara sıra karısının bir an önce görüntülerini veriyor. Oyuncu ve aktris karısının ne kadar önemsiz olduğu göz önüne alındığında, hayranların onlarca yıllık ilişkilerine dair bu küçük bakışları almaya devam edeceğini umuyoruz.

Adam, Mark Twain Ödülü kabul konuşmasında, hayatını “eğlenceli” hale getiren tüm sevdiklerine itibar etti. Karısı hakkında fışkırmanın yanı sıra, kendisinin ve Jackie’nin iki kızını hayatını nasıl harika hale getirdiklerinden bahsederek onurlandırdı. “Bununla birlikte en iyi iki şey geldi: ortaya çıkan bebekler. Sadie ve Sunny, onlar hayatımızın aşkı. Jackie ve benim hissedebileceğimiz en büyük gurur ve neşe. Hayat değiştirenler, konuştuklarında gülüyoruz, ağlıyoruz ya da sadece şaşkınlıkla bakıyoruz” dedi. “İkiniz ve annenizle birlikte olmak, hayatın alabileceği en iyi şey bu. Annelerine benziyorlar ve anneleri gibi akıllılar.”

O zamana kadar hayranlar, oyuncunun gelecek filmlerinde herhangi bir potansiyel kamera hücresi için beklemek zorunda kalacaklar. Ne de olsa Jackie, kocasına büyük ekranda birçok kez eşlik etti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/adam-sandler-wife-4483386/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir