Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life


Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

  • Jeffrey Soffer, Florida emlak kralı ve milyarder Donald Soffer’ın oğludur.
  • Amerikalı iş adamı Miami’deki ikonik Fountainbleu Oteli’nin sahibi
  • 4 yıllık evliliğin ardından 2017 yılında Avustralyalı süper model Elle MacPherson’dan boşandı.

Jeffrey Soffer dünyanın en büyük süper modellerinden biriyle yaşadığı bildirilen romantizmle yeniden manşetlere girdi. Avustralyalı kapak kızı ve Sports Illustrated Swimsuit Issue ikonu ile evlenip boşandıktan sonra, Elle MacPhersonemlak kralı şimdi Brezilya bombasıyla ilişkilendirildi Gisele Bündchen. İkiliye yakın bir kaynak, “Birkaç aydır görüşüyorlar ve haftada bir kez gizlice buluşuyorlar” dedi. Günlük posta. Hayranlar Jeffrey ve Gisele arasında neler olup bittiğini görmek için beklerken, aşağıdan milyarderi tanıyın.

Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life
Elle MacPherson ve Jeffrey Soffer St, Tropez’de. (Sıçrama Haberleri)

Jeffrey parasını nasıl kazandı?

Jeffrey, Florida emlak kralı ve milyarderinin oğlu olarak çok şanslı bir konumda doğdu. Donald Soffer. Donald, servetinin çoğunu bataklığı geliştirmekten, Florida’nın Aventura şehrine dönüşecek olana dönüştürdü. Jeffrey ve kız kardeşi Jackie, lüks tatil köyleri ve oteller, lüks alışveriş ve kültürel destinasyonlar ve karma kullanımlı mülkler ve topluluklar dahil olmak üzere 10 milyar dolardan fazla ticari ve konut mülkü geliştiren Turnberry de dahil olmak üzere birçok işletmeyi devraldı.

Miami’deki ikonik Fontainebleau Oteli’nin sahibidir.

25 yılı aşkın bir süredir sektörde olan Jeffrey, 2008 yılında ikonik Fontainebleau Miami Beach’in 1 milyar dolarlık genişletilmesi ve yenilenmesi de dahil olmak üzere Florida genelinde bir dizi mülkün dönüştürülmesine yardımcı oldu. Mülk, uzun süredir zengin ve ünlüler için bir oyun alanı olmuştur. 1964’ler de dahil olmak üzere burada birçok büyük film çekildi. Altın parmak ve 1992’ler Koruma.

Jeffrey, Gisele’nin eski sevgilisi Tom Brady ile arkadaş

Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life
Tom Brady’nin, Tom’un eski sevgilisi Gisele ile bağlantılı olan Jeffrey Soffer ile arkadaş olduğu bildiriliyor. (Sıçrama Haberleri)

Jeffrey’nin birkaç yüksek profilli romantizmi, 2013’te süper model Elle ile bir düğünle doruğa ulaştı. Çift aslında 2012’de ayrılmıştı ancak kısa süre sonra barıştı, evlendi ve 2017’de boşandı. Jeffrey’nin flört hayatı Elle’den sonra biraz bulanık olsa da, şimdi bağlantılı arkadaşının eski sevgilisi Gisele’ye Tom Brady! Tom ve Jeffrey’nin, Tom Florida’da bir miktar emlak satın aldıktan sonra birbirlerini tanıdıkları bildirildi. Hayranların bildiği gibi, Gisele ve NFL efsanesi 2022’de ayrılarak Gisele’i serbest bir oyuncu yaptı.

Bahamalar’da bir helikopter kazasından sağ çıktıktan sonra dava açıldı.

Jeffrey, en yakın arkadaşının bulunduğu Bahamalar’da 2012’de korkunç bir helikopter kazasından sağ kurtuldu. Lance Valdez öldürüldü. Lance’in dul eşi, Jeffrey’in düşen helikopterin yasadışı bir şekilde kontrolünde olduğunu iddia ederek Jeffrey’e 100 milyon dolarlık dava açtı. Ayrıca Jeffrey ve çalışanlarını, Jeffrey’i herhangi bir suçlama veya yükümlülükten temize çıkaran bir ibra belgesi imzalaması için ona baskı yapmakla suçladı. Bir yargıç, Ağustos 2014’te haksız ölüm davasını reddetti.

Jeffrey evliyken Gwyneth Paltrow ile bağlantılıydı.

Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life
Jeffrey Soffer ve Gwyneth Paltrow, o hala Chris Martin ile evliyken bağlantılıydı. (Sıçrama Haberleri)

Sadakatsizlik dedikoduları ortalığı karıştırdı Gwyneth Paltrow Ve Chris Martin evliliklerinin sonlarına doğru ve Jeffrey’den bahsedildi. İnsanlar. Soffer’ın bir aile dostu, 2008’de Jeffrey’s Fontainebleau otelinin yeniden açılışına katılan Oscar ödüllü aktrisin o sıralarda “uzun bir süre Jeff’in evinde kaldığını” söyledi. “Bekar olsaydı ondan bir şey gelebilirdi. Ama o değildi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-jeffrey-soffer-5052157/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir