Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life


Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life
Görsel Kredisi: Shutterstock

  • Robbie Knievel, babası Evel Knievel’in ünlü ayak izlerini takip eden cesur bir dublördü.
  • Madde bağımlılığı bozukluğu ile mücadele ettiğini itiraf etti ve birden fazla DUI nedeniyle tutuklandı.
  • Robbie, Ocak 2023’te 60 yaşında pankreas kanseriyle savaştıktan sonra öldü.

Robbie Knievel Pankreas kanseriyle savaşırken en zorlu mücadelesiyle karşı karşıya kaldı ve ne yazık ki Ocak 2023’te 60 yaşında ölümüyle sonuçlandı. Motosiklet dublörünün gözüpek oğlu Evel Knievel 3 gün bakımevinde kaldıktan sonra hastalığa yenik düştü. Robbie, babasının ayak izlerini takip etmiş ve dudak uçuklatan motosiklet atlama gösterileriyle aynı derecede ünlü olmuştu. “Cesurlar kolay hayatlar yaşamazlar” kardeşim Kelly Knievel söylenmiş CBS Haberleri Robbie’nin ölümü sırasında. “Ama yaptıkları bu.” O ekledi, “O büyük bir cesaretti. Atlayışlarına bakarsanız, bilinmesi gereken şey budur. Yapmayı sevdiği şey buydu. Bununla birlikte, aşağıda Robbie’nin atlayışlarına ve hayatına daha yakından bakalım.

Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life
Robbie Knievel, Ocak 2023’te 60 yaşında vefat etti. (Shutterstock)

Robbie cesur bir kraliyet ailesinde doğdu

Robbie, Evel Knievel (doğumlu) tarafından karşılandı. Robert Craig Knievel) ve ilk karısı Linda 7 Mayıs 1962’de Montana’da. Aynı sıralarda, Evel gözüpek gösterisine giriş yaptı ve bir dublör ve oyuncu olarak tanınan bir isim olma yolunda ilerliyordu. Patriğin en büyük anı, 1967’de Las Vegas’taki Caesar’s Palace’daki fıskiyelerden atlamaya çalıştığında geldi. Birkaç rekor kıran sıçrama ve bir filmden sonra, Evel sonunda emekli oldu ve yıllarca diyabet ve pulmoner fibrozla mücadele ettikten sonra 2007’de Florida’da 69 yaşında öldü. CBS Haberleri. Robbie, çiftin tatlı enstantanelerini arkadaşlarıyla paylaşarak ona saygılarını sunmaya devam etmişti. instagram yıllar sonra.

Çocukken bisikletine atlamaya başladı

Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life
Robbie Knievel’in babası merhum Evel Knievel’di, burada görülüyor. (Renk Sporu/Shutterstock)

Robbie, 8 yaşında dublörlük kariyeri için eğitim almaya başladığından, elma kesinlikle ağaçtan uzağa düşmedi. Biyografi. Robbie daha sonra babasıyla birlikte Madison Square Garden ve diğer mekanlardaki dublör gösterilerinde görünmeye başladı.

Robbie’nin 20 dünya rekoru var

Resmi sitesindeki biyografisine göre Robbie, 350 kariyer atlayışı ve 20 dünya rekoru ile dublör arenasında yerini korudu. İnternet sitesi. Listede, 1998’de Las Vegas’ın Tropicana Oteli’nde bir atlama ve Büyük Kanyon’un bir kısmından 228 fitlik bir atlama vardı. Biyografi. Hatta Robbie geri döndü ve babasının başarısızlığından sonra Sezar’ın Sarayındaki çeşme atlamasını tamamladı! Aşağıda izleyin!

Madde bağımlılığı bozukluğu yaşadığını itiraf etti

Robbie, alkolle mücadelede zorlu bir yol geçirdi. 2013 yılında aracını bir karavana sürdükten sonra alkollü araç kullanmaktan tutuklandı. Tutuklamanın ardından Robbie aradı. TMZ ve mücadele ettiğini söyledi. Canlı şovda “Ben lanet bir içki içen, gözüpek araba kullanan biriyim” dedi. “Motosikletlere biniyorum ve kahrolasıca içki içip biniyorum … bu benim anlaşmam.” Üzgün ​​bir şekilde ekledi, “İçki içip araba kullanmamalıyım çünkü birini öldürebilirim ve biliyor musun, kendimi öldürsem daha iyi olur.”

İki yıl sonra Robbie, alkollü araç kullandığı şüphesiyle tekrar tutuklandı. Montana, Butte’de bir araba kazasında kazaya neden olmuştu.

Robbie öldüğünde yanında kızları vardı.

Birkaç satış noktası Robbie’nin adında sadece iki kızının babası olduğunu bildirirken krysten ve Karmen, kardeşi Kelly, Robbie’ye “baba” diyen üçüncü bir kızı olduğunu açıkladı. Kelly konuştuğunda CBS Haberleri Robbie’nin ölümünün ardından, “Beklenen bir şeydi. Yanında üç kızıyla birlikte Reno’daydı.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-robbie-knievel-5006273/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir