Billy Ray Cyrus’ın Söylentili Nişanlısı Firerose’u Tanıyın


Firerose’un gerçek adı nedir?

Firerose genellikle olarak yatırılır Johanna Rosie Hodges “New Day” ve “Fragile Handling” gibi çeşitli pistlerde. Ayrıca Rose Hodges ve “Miss Rosie”, sırasıyla “Seni Yetene Kadar” ve “Seninle Ol” gibi şarkılarda kullandı.

Firerose adıyla bir söz yazarı olarak yatırılmaktadır Johanna Rosie Hodges Performans hakları kuruluşları Broadcast Music, Inc. (BMI) ve American Society of Composers, Authors and Publishers (ASCAP) ile kaydettiği şarkıların çoğunda. O da geçti gül köpekleri ve “Bayan Rosie.”

Firerose nerede büyüdü?

19 yaşında, Firerose Sidney’den Los Angeles’a taşındı. Orada, The Viper Room ve The Rainbow Room’da performans göstermeye başladı ve ayrıca SXSW’de oynamak için seyahat etti. Tennessee Yıldız.

Firerose ne zaman müzik yapmaya başladı?

Firerose gazeteye verdiği demeçte, müzisyen bir ailede büyüdüğünü, piyano çalmayı kendi kendine öğrendiğini ve konuşmaya başlar başlamaz şarkı yazmaya başladığını söyledi. “Okuldan eve gelir ve günüm hakkında bir şarkı yazardım” dedi ve “bunun normal bir şey olduğunu düşündüm.”

O alıntılar Beatles, Elvis Presley ve ülke yıldızı Shania Twain kendisine ilham veren eylemler arasında, ikincisini dinlediğini ve “Hayatın anlamı bu” diye düşündüğünü hatırladığını da sözlerine ekledi.

Billy Ray Cyrus ve Firerose nasıl tanıştı?

“Aslında 10 yıl önce sette tanışmıştık. Hannah Montana,” dedi Firerose Kelly ve Ryan ile Yaşa 2021’de, Billy Ray ve Miley’nin oynadığı 00’ların Disney Channel şovuna atıfta bulunarak.

O zamandan beri, “müziğimin olağanüstü bir destekçisi oldu” diye ekledi. “Bana gerçekten inandı ve ne olursa olsun hayallerimin peşinden gitmemi ve vazgeçmememi söylemeye devam etti. Müzik endüstrisi kolay değil, ama o gerçekten, gerçekten inanılmaz bir destek oldu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1351136/get-to-know-billy-ray-cyrus'-rumored-fiancee-firerose?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir