Billy Ray Cyrus Görünüşe Göre Firerose ile Nişanlandığını Onayladı


Eski şehir yolundan aşağı inmekten mihraba gitmeye mi? Öyle görünüyor…

Billy Ray Cyrus ve ateş gülü 18 Ekim’de birlikte bir dizi fotoğraf yayınlayarak nişan söylentilerini doğruladı ve hayranlarına pırlanta yüzüğünü daha yakından görme fırsatı verdi. o parmak.

Müzisyenler spekülasyon hakkında doğrudan yorum yapmadılar, bunun yerine ortak Instagram’larına “Mutlu Sonbahar” yazdılar. Ancak bu, takipçilerin kutlama mesajları göndermesini engellemedi.

“Neaaaattt??!!!” bir yorumcu yazdı. “Tebriklerssss.” “Güzel yüzük! Tebrikler!”

Hayranlar ilk olarak Firerose’un Nashville’deki Music Row’un önünde oturduğunu gösteren 13 Eylül Instagram gönderisinde yüzüğü taktığını fark etti. Avustralya doğumlu şarkıcı, “Anı almak…” yazdı.

Kaş kaldırma direği yaklaşık beş ay sonra geldi Tish Cyrus Yaklaşık otuz yıllık evliliğin ardından Billy Ray’den boşanma davası açtı. Nisan ayındaki başvurusunda Tish, ayrılmalarının nedeni olarak “uzlaşmaz farklılıkları” gösterdi ve Şubat 2020’den beri birlikte yaşamadıklarını belirtti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350997/billy-ray-cyrus-seemingly-confirms-engagement-to-firerose?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir