Billie Lourd’un Oynadığı Her Karakter – Hollywood Life


Billie Lourd'un Oynadığı Her Karakter - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: FX

  • Billie Lourd sonuncusu ‘NYC’ de dahil olmak üzere ‘American Horror Story’nin beş sezonunda rol aldı
  • Karakterinin menzili, kült üyeden Gece Avcısı Richard Ramirez’in kız arkadaşı.
  • ‘Yıldız Savaşları’ ikonunun kızı olan oyuncu Carrie Fisher, 2 diğerinde yer aldı Ryan Murphy projeler

Billie Lourd 2015’lerde ilk kez sahneye çıktığından beri Hollywood üzerinde oldukça etki yaptı. Çığlık kraliçeleri. Billie’nin kulaklık takan, sahne çalan Chanel #3’ü oynadığı komik korku dizisi, aktrisin ilk sinema filmiydi. Ryan Murphy Evren. O zamandan beri, mega yapımcının gözüne girdi ve bilindiği gibi, Ryan onu serinin devam filmlerinde tekrar tekrar rol alarak onu ‘AHS’ ailesine kabul etti, şu ana kadar Billie için toplam beş film. .

Billie Lourd'un Oynadığı Her Karakter - Hollywood Life
Billie Lourd burada ‘Amerikan Korku Hikayesi: NYC’de (FX) Hannah olarak görülüyor

kızı iken Yıldız Savaşları simge Carrie Fisher (ve Hollywood efsanesinin torunu Debbie Reynolds) diğer Tinseltown projeleriyle de başarı elde etti (bkz. Olivia Wilde’ın Akıllı kitap), Ryan’ın onu ‘AHS’ grubuna getirmesine ve böyle zengin, genellikle lezzetli kötü karakterleri oynama fırsatı vermesine minnettar görünüyor… Gece Avcısı Robert Ramirez. (Ayrıca, Billie’nin Ryan’ın yan dizisinin bir bölümünde bir rolü olduğunu da belirtmek gerekir. Amerikan Korku Hikayeleriburada hamileliği bir kabusa dönüşen Liv adında genç bir kadını canlandırdı.)

“Bu büyük bir onur,” dedi Billie, Ryan ile birlikte çalıştığı ÖZEL bir röportajda. HollywoodYaşam 2020’de. “Değerli olmadığımı hissediyorum. layık değilim. Çok gerçeküstü. İnanılmaz. Onun için oynadığım her rolle çok şanslı oldum. Hepsi çok farklı, çok katmanlı ve çok eğlenceliydi. Montana, Winter, Mallory, çok keyifliydi. Çok şanslıyım.”

Billie, ‘American Horror Story’deki rollerinden birkaçına atıfta bulunurken, aşağıda hepsini inceleyelim!

American Horror Story: Cult – Winter Anderson

Billie Lourd'un Oynadığı Her Karakter - Hollywood Life
Billie Lourde, ‘American Horror Story: Cult’ filminde Evan Peters’ın kız kardeşini canlandırdı. (FX)

Billie ilk olarak yedinci sezon için ‘AHS’ kadrosuna katıldı. Evan Peters bir tarikata liderlik etmek. Billie, Evan’ın kız kardeşini oynadı. kış andersonSonunda tarikata katılır ve kardeşinin talepleri doğrultusunda birkaç taviz veren pozisyona girer. Billie daha önce Winter’ın sezon boyunca “cinsel açıdan agresif” hale geldiğini söylemişti. ABD Haftalık. Ayrıca kardeşinin yanlış tarafında biter.

American Horror Story: Apocalypse – Mallory

Billie Lourd'un Oynadığı Her Karakter - Hollywood Life
Billie Lourde, ‘Amerikan Korku Hikayesi: Kıyamet’te (FX) bir cadı olan Mallory’yi canlandırdı.

Sezon 8, hayranların favorisi olan bir geçit de dahil olmak üzere dünyanın sonuyla ilgili çok şey yaşadı Amerikan Korku Hikayesi: Coven. Billie’nin Mallory’si, bir sonraki Yüce cadı olmaya ve Deccal’i devirmeye mahkum olan bir cadı olur. Ve böylece… dünyayı kurtarır.

Amerikan Korku Hikayesi: 1984 – Montana Duke

Billie’nin 80’lerin tüm Jazzercize ihtişamıyla Montana Duke’u ele geçirdiğini görmek bir patlama oldu. Doğaüstü olaylarla dolu dolambaçlı bir sezonda, Billie’s Montana, erkek kardeşinin öldürülmesinin intikamını almaya çalışan bir fitness eğitmenidir. Ayrıca Los Angeles’ta seri katil bir erkek arkadaşa da sesleniyor: Night Stalker.

Billie Lourd'un Oynadığı Her Karakter - Hollywood Life
Billie Lourd, ‘AHS: 1984’te Montana Duke rolünde, (FX)

American Horror Story: Çifte Özellik – Lark

Provincetown’da dövme sanatçısı ve ikinci el mağaza sahibi olarak rolü, Lark adlı MA, ona geçmişteki ‘AHS’ çabaları kadar ekran zamanı vermese de, Billie her sahneyi ezdi. İşi, uykulu sahil kasabasının aç sakinleri için dişlerini bilemeyi de içeriyordu.

Amerikan Korku Hikayesi: NYC – Hannah

Son ve onbirinci sezon sır perdesini aralarken, elbette sevindirici bir haber de sızdırıldı. Zachary Quinto geri döndü! En son ‘Asylum’un ikinci sezonunda görülen Zachary, Sam rolünü üstlenecek. Billie, Hannah’yı oynayacak. Sezon hakkında daha fazla bilgi edinin, burada!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/19/billie-lourd-american-horror-story-characters/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir