Billie Lourd Hamile, Austen Rydell ile 2. Bebek Bekliyor


İşte bağıracak bir şey: Billie Lourd hamile!

bu Amerikan korku hikayesi 30 yaşındaki oyuncu eşinden ikinci çocuğunu bekliyor Austen Rydell7 Eylül’de dünya prömiyerinde doğruladı. Cennete Bilet. Londra etkinliğinde kırmızı halıda fotoğraflar için poz verirken, kızı Billie Bryan Lourd ve geç Carrie Fisher– büyüyen bebek yumruğunu kucakladı.

Billie’nin üvey babası, bruce bozzi, ayrıca onu kilometre taşı anı için tebrik etti. “Londra’da Premiere Gecesi” yazdı. Instagram Hikayesi Billie ve bebeğinin kırmızı halıdaki fotoğrafı. “Seni seviyorum! Tebrikler.”

E! Haberler, ek yorum için Billie’nin temsilcisine ulaştı ve henüz bir yanıt alamadı.

Hamilelik haberi, 30 yaşındaki Billie ve Austin’in ilk çocuklarının gelişini duyurarak hayranlarını şaşırtmasından tam iki yıl sonra geldi. Kingston Fisher Lourd Rydell. O sırada, Billie’nin amcası, Todd Fisher, münhasıran E ile konuştu! Bebeğin adının arkasındaki anlamla ilgili haberler. “Billie’nin, oğluna Kingston Fisher adını vererek annesini onurlandırmayı seçmesinden çok etkilendim” dedi. “Bu çok beklenmedik bir şeydi. Billie tüm hayatı boyunca Billie Lourd olarak biliniyordu. Carrie’ye bu saygıyı geri vermek çok sevgi dolu bir şey.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345190/billie-lourd-is-pregnant-expecting-baby-no-2-with-husband-austen-rydell?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir