Billie Eilish’in Erkek Arkadaşı Jesse Rutherford, Oscar Partisinde Palyaço Makyajı Yaptı


Yani sen bir palyaçosun, Vanity Fair Oscars Party tipinde gözlerini kamaştırabilirsin.

komşuluk‘S Jesse Rutherford kız arkadaşına eşlik ettiği 12 Mart Oscar sonrası partisinde kırmızı bir burun ve mavi gözyaşlarıyla tamamlanan sportif sanatsal palyaço makyajı Billie Eilish ikisi karanlık görünümlerde eşleşirken.

Bu vesileyle, “Bad Guy” şarkıcısı, dramatik bir şekilde etrafına yayılan tül kuyruğu ile tamamlanmış, abartılı bir siyah Rick Owens elbisesi giydi. Bu arada, Jesse makyajını siyah bir smokini, mavi ayakkabıları, kırmızı ipeksi bir kravatı ve yakasında beyaz güllerle eşleştirdi.

Çiftin parti sonrası görünümü, en unutulmaz ikiz kıyafetlerinden biri arasında yer alıyor. Ne de olsa geçen Kasım ayında düzenlenen 11. Yıllık LACMA Sanat + Film Galasında rahat tasarımcı pijamalarını kim unutabilir ki? Orada ilişkilerini kırmızı halı resmiyete döktüler.

Birkaç hafta sonra Billie, “Sweater Weather” müzisyeniyle olan aşkını fışkırarak anlattı. Gösteriş Fuarı onunla çıktığına inanamıyordu. Çift, ilk olarak Ekim 2022’de aşk dedikodularını ateşledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367901/billie-eilish's-boyfriend-jesse-rutherford-wears-clown-makeup-for-their-oscars-party-date-night?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir