Billie Eilish ve Jesse Rutherford Oscar After-Party 2023’e Katılıyor – Hollywood Life


Billie Eilish ve Jesse Rutherford Oscar After-Party 2023'e Katılıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: CraSH/imageSPACE/Shutterstock

Billie Eilish21, erkek arkadaşı katıldı Jesse Rutherford31, kırmızı halıda Vanity Fair’in 12 Mart’ta Oscar sonrası parti. İkili, yıldızlarla dolu etkinlikte birlikte fotoğraf çektirirken el ele tutuştu. Billie, şeffaf kollu uzun, dramatik siyah bir elbiseyi salladı. Saçları koyu renkliydi ve kaküllerle şekillendirilmiş, ortadan ayrılmıştı. Bu arada, Jesse’nin yanaklarına yaşlar çizildi ve gözlerinin altından aşağı damladı.

billie eilish jesse rutherford
Billie ve Jesse VF Oscar partisinde. (CraSH/imageSPACE/Shutterstock)

Billie ve Jesse ilk olarak Ağustos 2022’de romantik bir bağ kurdular ve ilişkilerini Ekim ayında bir randevu gecesinde öpüşürken fotoğraflandıklarında kamuoyuna duyurdular. İkilinin on yıllık yaş farkı hemen viral bir tartışma konusu oldu, ancak eleştirilere hemen Cadılar Bayramı’ndaki vızıltılarla dalga geçerek yanıt verdiler. Çiftlerinin kostümü için Billie bebek gibi giyinirken, Jesse yaşlı bir adam gibi giyinerek nefret edenleri duyduklarını ve umursamadıklarını açıkça ortaya koydu!

Billie ve Jesse, halka ilk çıkışlarından bu yana güçleniyor. Kırmızı halı çıkışlarını Kasım ayında LACMA Art + Film Gala’da yaptılar, ancak VF Oscar partisi şüphesiz şimdiye kadarki en büyük kırmızı halı gecesi! Şarkıcı, aşk hayatını herkesin önünde pek tartışmasa da, 2022’de yaptığı bir röportajda yeni ilişkisi hakkında “gerçekten heyecanlı” ve “gerçekten mutlu” olduğunu doğruladı.

partiden sonra billie eilish oscar 2023
Billie’nin parti sonrası elbisesine tam bir bakış. (CraSH/imageSPACE/Shutterstock)

Aralık ayında Billie 21. yaş gününü destansı bir partiyle kutladı ve elbette Jesse, bu olayı onurlandırmasına yardımcı olmak için oradaydı. İkili, Noel’den sadece birkaç gün önce gerçekleşen parti için uyumlu tatil temalı kıyafetler giymişti. Arkadaşları ona “Doğum Günün Kutlu Olsun” şarkısını söylerken Billie’nin yüzünde kocaman bir gülümseme vardı ve pastasının mumlarını söndürürken yanında Jesse vardı. Açıkçası, bu ikisi güçleniyor!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/billie-eilish-jesse-rutherford-oscars-after-party-2023-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir