Billie Eilish ve Erkek Arkadaşı Jesse Rutherford Ayrılıyor


Yani gerçekten bilmek istiyorsan: Billie Eilish bekar.

“Happier Than Ever” şarkıcısı ve erkek arkadaşı Jesse Rutherford bir yıldan az bir süre sonra işi bıraktı flört.

21 yaşındaki bir temsilci E’ye “Billie ve Jesse’nin dostane bir şekilde ayrıldığını doğrulayabiliriz,” dedi! Haber, “ve iyi arkadaş olarak kalın.”

Çiftin ayrılığı, en son Calif, Indio’daki Coachella Müzik Festivali’ne katılırken birlikte görülmelerinden bir ay sonra gerçekleşti.

Yaklaşık yedi ay önce, Billie ve Jesse aşklarını resmi olarak halka açtılar ve Cadılar Bayramı’nda Instagram yetkilisi oldular.

Kasım ayı sonlarında, Billie onunla olan ilişkisine dair görüşlerini paylaştı. komşuluk ile bir röportaj sırasında sanatçı Gösteriş Fuarı.

31 yaşındaki kadınla olan ilişkisi hakkında “Gerçekten harika ve gerçekten heyecanlıyım ve bundan gerçekten mutluyum” dedi. “Hayatımı öyle bir noktaya getirmeyi başardım ki, hayattaki en seksi f-kral f-ker olduğunu düşündüğüm bir kişi tarafından tanınmakla kalmayıp kıçını da becerdim! Benimle dalga mı geçiyorsun? Yapabilir miyiz? [get a] bir alkış benim için.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374693/billie-eilish-and-boyfriend-jesse-rutherford-break-up-after-less-than-a-year-together?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir