Billie Eilish Jesse Rutherford ile Elele: Video – Hollywood Life


Billie Eilish Jesse Rutherford ile Elele: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Amy Harris/Invision/AP/Shutterstock

Billie Eilish aşk dedikoduları ateşledi Mahallenin solist Jesse Rutherford çifti 14 Ekim Cuma günü Los Angeles’ta birlikte görüldükten sonra. 20 yaşındaki Grammy/Oscar kazananı, 31 yaşındaki müzisyenle Cadılar Bayramı Korku Geceleri’nde ilgi odağı olan ve internette dolaşan bir videoyla el ele tutuştu. Klip, çiftin yüzlerini net bir şekilde göstermese de, TMZ Billie’nin ünlü erkek kardeşi de dahil olmak üzere bir grup arkadaşıyla takılanların gerçekten Billie ve Jesse olduğunu doğruladı. Finnealar.

Billie ve Jesse de ağustos ayında asılırken görüldü. TMZBu, hayranların, ikisi de çıktıklarını doğrulamamasına rağmen, sanatçılar arasında bir şeyler olduğu konusunda spekülasyon yapmasına neden oldu. Tabii ki, yaş farkı sosyal medyada kaşları kaldırdı (yukarıya bakın), takipçiler ayrıca Jesse’nin Billie’yi 15 yaşından beri tanıdığını ve 2017’de Cadılar Bayramı’nda birlikte bir fotoğrafını paylaştığını belirtti (aşağıda)!

Spekülasyon, “The Bad Guy” şarkıcısının söylentili erkek arkadaşıyla görüşmesinin ardından geldi. Matthew Tyler Vorce Mayıs ayında bir yıllık bir ilişkiden sonra. 30 yaşındaki aktör ve yapımcı, sürpriz ayrılığın onun çapkınlıklarından kaynaklandığına dair internet söylentilerine tepki gösterdi. “Kimse kimseyi aldatmadı” yazdı Instagram. “İlişkiler biter. Bu kadar basit. İnternette dedikodu yapmak ve YALAN VERMEK tehlikelidir.”

Kasırga romantizmi 2021 yılının Nisan ayında başladı ve PDA ile dolu yürüyüşler, Disneyland gezileri ve Doja Cat’in doğum günü partisinde bir görünüm içeriyordu. Matthew, bu yılın Şubat ayındaki turunun bir bölümünde bile eşlik etti. Bir kaynak, “Bu konuda gergindi çünkü onun sıkılabileceğini ya da onunla birlikte olmanın ve aynı şovu tekrar tekrar yapmasını izlemenin onun için eğlenceli olmayacağını düşündü” dedi. HollywoodYaşam O sırada ÖZEL. Ancak, “ekibi, onun daha az stresli olmasını sağlayacağı için katılmasının onun için iyi bir şey olacağını düşündü.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/16/billie-eilish-holds-hands-jesse-rutherford-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir