Billie Eilish ile Görülen Şarkıcı Hakkında Gerçekler – Hollywood Life


Billie Eilish ile Görülen Şarkıcı Hakkında Gerçekler – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

  • Jesse Rutherford ve Billie Eilish Los Angeles’taki Halloween Horror Nights 2022’de el ele görüntülendiklerinde flört söylentilerine yol açtı.
  • Bazı takipçiler Jesse’nin Billie’yi 15 yaşından beri tanıdığını belirtti.
  • Jesse’nin son ilişkisi modelleydi. Devon Lee Carlson27, 2020’de ayrıldığı kişi

Billie Eilish aşk dedikoduları ateşledi Mahallenin solist Jesse Rutherford çift, 14 Ekim 2022’de Los Angeles’ta viral bir videoda el ele tutuşurken görüldükten sonra. Grammy/Oscar kazananı, Cadılar Bayramı Korku Geceleri’nde bir cazibe bırakırken müzisyenle samimi oldu. Çift, Billie’nin ünlü erkek kardeşi de dahil olmak üzere bir grup arkadaşıyla takılıyordu. Finnealar.

Billie Eilish ile Görülen Şarkıcı Hakkında Gerçekler – Hollywood Life
Jesse Rutherford, The Neighbourhood’ın solisti. (Sıçrama Haberleri)

Billie ve Jesse de Ağustos ayında birlikte görüldü. TMZ, hayranların, ikisi de çıktıklarını doğrulamamasına rağmen, sanatçılar arasında bir şeyler olduğunu spekülasyonları vardı. O sırada Billie 20 ve Jesse 31 yaşındaydı. Tabii ki 9 yaş farkı sosyal medyada kaşları çattı, takipçileri ayrıca Jesse’nin Billie’yi 15 yaşından beri tanıdığını ve Cadılar Bayramı’nda birlikte bir fotoğrafını paylaştığını belirtti. 2017 yılında.

Aşağıda, “The Bad Guy” şarkıcısıyla çıkan veya çıkmayan müzisyen hakkında daha fazla bilgi edinin.

Jesse nereli?

Jesse, 21 Ağustos 1991’de Los Angeles’ın hemen dışında, Newbury Park, California’da doğdu. Hollywood’un bitişiğinde olmak, çocukken eğlence sevgisini almasını ve gerçeğe dönüştürmesini kolaylaştırdı, çünkü yakında rol almaya başladı. 10 yaşına kadar filmlerde AllMusic.com.

Çocuk oyuncu olarak Angelina Jolie ile çalıştı.

Billie Eilish ile Görülen Şarkıcı Hakkında Gerçekler – Hollywood Life
Jesse Rutherford, Ekim 2022’de Billie Eilish ile aşk dedikodularına yol açtı. (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Birkaç reklam ve televizyon programında yer aldıktan sonra Jesse, 2002’lerde yardımcı bir rol oynama şansı buldu. Hayat ya da onun gibi bir şeyyanında Angelina Jolie. onun da sahneleri vardı Bundy ve bir bölümünde göründü Uzay Yolu: Kurumsalonun başına IMDB.

The Neighborhood ile bir numaralı hit oldu.

2011’de Jesse, atmosferik indie rock, elektronika ve hip-hop ritimlerinin melodik, R&B’den etkilenmiş vokallerle bir karışımını yaratan The Neighbourhood grubunu kurdu. AllMusic.com. Gitaristler katıldı Jeremy Freedman ve Zach Abelsbasçı Michael Margottve davulcu Brandon Fried.

Bir yıl sonra EP’yi yayınladılar. Üzgünüm teklisi “Sweater Weather” ile bir numaraya yükseldi. İlan panosu Alternatif Şarkılar tablosu Haziran 2013’te.

‘Jesse’ olarak solo olarak Halsey ve Khalid ile bir albümde yer aldı.

Billie Eilish ile Görülen Şarkıcı Hakkında Gerçekler – Hollywood Life
Jesse Rutherford, bir grupta şarkı söylemeye başlamadan önce de bir çocuk oyuncuydu. (Sıçrama Haberleri)

2017’de Jesse, ilk albümünü çıkardı. &. İki yıl sonra, artık kısaca “Jesse” olarak bilindiği için ikinci solo albümünü duyurdu. GARAJ&, başına AllMusic.com. Bu süre zarfında, Benny Blanco’nun serbest bırakılmasında yer aldı. Arkadaşlar Sır Tutar gibi eylemlerin yanında Halsey ve Halit.

Son kız arkadaşıyla bir Marc Jacobs projesinde işbirliği yaptı.

27 yaşındaki model ve etkileyici Devon Lee Carlson ile çıkarken, ikili 2020’de Marc Jacobs için sınırlı sayıda bir Sevgililer Günü tişörtü üzerinde işbirliği yaptı. Naylon. Çift sonunda aynı yıl ayrılacaktı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-jesse-rutherford-4870725/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir