Billie Eilish Diş Taşları ve Beyaz Dantelli Taytla Slays: Fotoğraflar – Hollywood Life


billie eilish diş taşları


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

“Kötü Adam” hit yapımcısı Billie Eilish21, 5 Haziran’da Instagram üzerinden şık diş taşlarını ve beyaz dantelli taytları sallayarak nihai trend belirleyici olduğunu kanıtladı. fotoğraflar aynı gün ana Instagram akışında. “Beni ara,” diye yazdı Billie, fotoğrafların olduğu karusele. İkinci slaytta, 21 yaşındaki beyaz çizmelerini ve seksi taytını göstermek için ayaklarını kaldırdı.

Grammy ödüllü oyuncu, görünüşünü devasa kayak gözlükleri, yıldızlı ten rengi bir bere ve çok sayıda yeniden yapılandırılmış ceketle tamamladı. Ana gönderisinin ikinci ve son slaytında, esmer güzel, tasarımcı kıyafetiyle uyumsuzdu ve bir Coach ceketi ve bir Gucci bere ile salladı. Gönderiyi paylaştıktan kısa bir süre sonra, 109 milyon takipçisinin çoğu, kıyafetleri hakkında yorumlarda bulundu. Bir hayran, Billie’nin başlığına atıfta bulunarak “Bu yardım hattı blingini biliyorum” diye şaka yaptı. Bu arada bir saniye, “Bunlar ikonik uyumlar” dedi.

Billie’nin yeniden hayran gönderisinde diş taşı özçekimi, hayranlarının çoğu, en son lüksünü görünce tepki vermek için Twitter’a gitti. Bir hayran “ALLAHIM NE KADAR GÜZEL BİR KADIN” alaylı, bir saniye eklenirken, “linda linda.” Billie’nin özçekimi yakın ve kişisel olmasına rağmen, beyaz bir tişört salladığı ve buklelerini rahat bir kabarıklıkla bağlamayı seçtiği ortaya çıktı. Bir el dövmesinin yanı sıra gümüş halka küpeleri ve uyumlu gümüş kolyeleri de sergileniyordu.

IG modasının yanı sıra, Billie kısa süre önce Met Gala kırmızı halısını seksi siyah bir elbiseyle süsledi. Simone Rocha 1 Mayıs’ta. Moda tutkunu, erkek kardeşi ve sık sık birlikte çalıştığı halının yanında yürüdü. Finneas Baird O’Connell, 25, koyu kahverengi bir trençkot ve siyah güneş gözlüğü taktı. Billie bir gün sonra paylaşmak için Instagram’a gitti. video görünüşünü ve bir gözlük emojisi ile resim yazısı yazdı. Bir hayran yorumlarda “Muhteşem görünüyor” derken, bir diğeri “Harika görünüyorsun Güzel Elbise” diye ekledi.

Şarkıcı aynı zamanda yeni bekar. HollywoodLife Billie’nin temsilcisi, kendisinin ve şarkıcının Jesse Rutherford bir yıldan az bir süre çıktıktan sonra Mayıs ayında ayrıldı. Temsilci daha geçen ay bize “Billie ve Jesse’nin dostane bir şekilde ayrıldığını ve iyi arkadaş kaldıklarını doğrulayabiliriz,” dedi. Temsilci, oyunda sadakatsizlik olmadığını ve iki kayıt sanatçısının gerçekten de “şu anda bekar” olduğunu doğruladı. bu Komşu 31 yaşındaki şarkıcı ve Billie ilk olarak Ekim 2022’de romantik bir bağlantı kurdular, ancak Kasım 2022’ye kadar Instagram’da resmiyet kazanmadılar.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/06/billie-eilish-tooth-gems-white-lace-tights-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir