Billie Eilish Artık Surprise TV Rolünde Kötü Adamı Canlandırıyor


Malia Obama İyi Bir Senarist mi? TV Patronu Diyor ki…

Billie Eilish kötü adam için kök salıyor.

Grammy ödüllü oyuncunun Prime Video’daki sürpriz oyunculuğuna ilk bakışta Sürüsarı saçlı bir Billie, bir tür yoğun hipnozcuyu oynuyor, parmaklarını şıklatıyor ve Dre’yi alıyor (Dominique Balık Sırtı) adını Kayla adlı birinden geri değiştirmek için. Bu tamamlandığında, Billie’nin karakteri ona “Bana pişman olduğun bir şey söyle” diyor.

İşte o zaman, kanlı bir suç mahallini silmek de dahil olmak üzere her türden kirli işi yapan Dre’nin bir montajı gösterilir. Görünüşe göre Dre bazılarından daha fazlasına sahip olabilir.şey pişman olur.

Ofisine döndüğünde, Billie’nin karakteri Dre’ye “Birini incittin mi?” diye sorar. Dre evet yanıtı verdiğinde Billie’nin karakteri gülümser ve “Çok iyi” der.

17 Mart’ta prömiyer Sürü— tarafından ortak oluşturuldu donald glover Ve Janine Nabers– uluslararası bir pop yıldızına olan takıntısı onu ülke çapında karanlık ve çarpık bir yolculuğa zorlayan Dre’yi izler. Ve ortaya çıkması beklenen tek yıldız Billie değil. Sınırlı dizi de yer alacak Chloe Bailey, Paris jackson, Rickey Thompson Ve Rory Culkin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368314/billie-eilish-is-now-acting-as-the-bad-guy-in-surprise-tv-role?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir