Billie Eilish Arsız Yeni Videosunda Kalçasındaki Ejderha Dövmesini Gösteriyor – Hollywood Life


Billie Eilish Arsız Yeni Videosunda Kalçasındaki Ejderha Dövmesini Gösteriyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Billie Eilish ejderha dövmesini hissediyor! Gönderilen arsız ama kısa yeni bir videoda instagram 25 Mayıs Perşembe günü, 21 yaşındaki “Bad Guy” hit yapımcısı, bir sandalyeye çöktü, orta bölümü dramatik siyah mürekkep dövmesini ve göbek halkasının bir ipucunu gösteriyordu. Kısa klip sessizdi ama Billie bir giyinme odasındaymış gibi görünüyordu, arkasında bir elbise askısı asılıydı. Ressamlardan biriyle kısa kollu bir ekin giymişti. Raphael‘in ünlü melekleri ve gökkuşağı kemerli bir çift dekolte kot pantolonu – platformdaki hayranların Haziran ayında yaklaşan Pride ayını gözlemlediklerini tahmin etti. Billie koyu renk saçlarını toplamış ve kameraya bakarken dudağını ısırmıştı.

Tarz sahibi şarkıcının platformdaki 109 milyon takipçisinin çoğu, bu ateşli videoya tepki göstermek için yorum dizisine koştu. Bir hayranı “KEMER, SAÇ, DÖVME, DELİK, GÖMLEK VE SADECE HER ŞEY” diye yazarken, bir başkası “Vay canına” yazdı. Üçüncüsü, “Bununla uyandım, amin, iyileştim,” diye alay etti.

Yakalanması zor ejderha, Billie’nin üçüncü ve en büyük dövmesidir – ayrıca göğüs kemiğinde bir “Eilish” ve ellerinde periler vardır. Ve nadir görülen bu bakış biraz şaşırtıcı – Grammy ödüllü sanatçı geçmişte kimsenin onu görmeyeceğini ilan etmişti. “Dövme yaptırdım” dedi Gösteriş Fuarı 2020 röportajı sırasında kıkırdayarak. “Ama onu asla göremeyeceksin. Yapacağım dediğimi yaptım, ne bekliyordun?”

Billie Eilish
Sıçrama Haberleri

Instagram klibi, erkek arkadaşından ayrıldığı haberinden sadece bir hafta sonra geldi. Jesse Rutherford 17 Mayıs’ta ortaya çıktı. Şarkıcının temsilcisi, “Billie ve Jesse’nin dostane bir şekilde ayrıldığını ve iyi arkadaş kaldıklarını doğrulayabiliriz” dedi. HollywoodYaşamı aynı gün yaptığı açıklamada Temsilci ayrıca ayrılıkta hile olmadığını ve hem Jesse hem de Billie’nin “şu anda bekar” olduğunu belirtti. Billie ve Komşu 31 yaşındaki solist, ilk olarak Ekim 2022’de aşk söylentilerini ateşledi ve Kasım ayına kadar birlikte Cadılar Bayramı fotoğraflarıyla Instagram yetkilisi oldular.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/26/billie-eilish-dragon-tattoo-hip-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir