Billboard Müzik Ödülleri’ne Katılan En İyi Giyinen Yıldızlar


Kırmızı halıda ses tamamen açılmak üzere.

Yıldızlarla dolu 2022 Billboard Müzik Ödülleri, ev sahipliğinde Sean “Diddy” Tarakları15 Mayıs Pazar günü saat 20.00’de NBC ve Peacock’da Las Vegas’taki MGM Grand Garden Arena’dan canlı yayınlanacak.

Haftasonu, doja kedisi, Olivia Rodrigo ve Justin Bieber Her biri bir düzineden fazla adayla paketi yönetin. Şovda aynı zamanda ünlülerden güçlü performanslar da yer alacak. Floransa + Makine, Morgan Wallen, ipek sonik, Megan Sana Aygırı, Mary J. Blige ve dahası.

Ve her yıl Billboard Müzik Ödülleri’nin kırmızı halısında müziğin en büyük yıldızlarından muhteşem görünümler sunulduğundan, modanın da şarkılar kadar gürültülü olacağı kesin.

2011 yılında, rihanna Max Azria’da, herkesin konuştuğu ateşli kızıl saçlarla tamamlandı ve 2016’da, Britney Spears Charbel Zoe imzalı mavi-gümüş ışıltılı iki parçalı sette kaya gibi sert karın kaslarını parlattı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329722/we-can-t-get-over-the-best-dressed-stars-to-ever-attend-the-billboard-music-awards?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir