Bill ve Melinda Gates, Kızı Jennifer Yüksek Lisans Derecesi Alırken Yeniden Bir Araya Geliyor – Hollywood Life


jennifer kapıları, melinda kapıları


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Amanda Schwab/Starpix/Shutterstock

Fatura Ve melinda kapıları kızlarına katıldı Jennifer 17 Mayıs Çarşamba günü Columbia Üniversitesi’nden mezuniyet için yürürken. Fotoğraf Halk Sağlığı alanında yüksek lisans programını tamamladıktan sonra en büyük çocukları olan 27 ile birlikte. Fatura67 ve Melinda58, boşandıktan iki yıl sonra akademik başarısını kutlayan kızlarıyla çok gurur duyuyorlardı.

Jennifer açık mavi mezuniyet cübbesi ve şapkasıyla annesiyle babasının arasında durdu. Melinda, turuncu süslemeli uyumlu bir ceketle pembe bir elbiseyi salladı. Bill koyu mavi bir takım elbise ve beyaz düğmeli bir gömlek giymişti. Jennifer’ın kocası Nayel Nassar Bill’in yanında durdu ve karısı ve kayınpederiyle poz verirken lacivert bir ceket de giydi.

Jennifer, Instagram başlığında mezuniyetini kutladı ve programının bir parçası olarak bitirmesi gereken bazı işleri olduğunu belirtti. “Bu inanılmaz eğitim fırsatı için @columbiapublic health’e ve bunu mümkün kılan çevremdeki köye teşekkür ederim. Minnettar,” diye yazdı dua eden eller ve yıldız emojileriyle. “Şeffaflık—hızlandırılmış öğrenciler derecelerini resmi olarak Ekim ayında staj teslimlerinin son teslim tarihi geldiğinde alırlar, ancak tüm kurslar tamamlanır ve biz törene katılıp şimdi kutlarız.”

Bill ve Melinda Gates, Kızı Jennifer Yüksek Lisans Derecesi Alırken Yeniden Bir Araya Geliyor - Hollywood Life
Bill ve Melinda, düğününde kızlarıyla birlikte görülüyor. (Yaşlı Ordonez / SplashNews)

Nayel ayrıca programı bitirdiği için eşini tebrik etmek için Instagram Hikayesine gitti. Jennifer’ın fotoğrafını ailesiyle paylaştı ve “Çok gurur duyuyorum” yazdı. Jennifer ve binicilik yıldızı, Ekim 2021’den beri evliler ve Mart ayında ilk çocukları olan bir kızlarını da dünyaya getirdiler. Bebek aynı zamanda Bill ve Melinda’nın ilk torunu.

Bill ve Melinda, Mayıs 2021’de 27 yıllık evliliklerinin ardından boşanacaklarını açıkladılar. Bill & Melinda Gates Vakfı’nı birlikte yönetmeye devam eden ikili, yaptıkları açıklamayla ayrıldıklarını duyurdu. “Bu misyona olan inancımızı paylaşmaya devam ediyoruz ve gelecekte de birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz. [Gates] vakıf, ancak artık hayatımızın bir sonraki aşamasında bir çift olarak birlikte büyüyebileceğimize inanmıyoruz” dediler. Boşanmaları o yılın Ağustos ayında sonuçlandı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/18/bill-melinda-gates-daughter-jennifer-masters-degree-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir