Bill & Melinda’nın Kızı 1. Çocuğunu Bekliyor – Hollywood Life


Bill & Melinda'nın Kızı 1. Çocuğunu Bekliyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Zabulon Laurent/ABACA/Shutterstock

Bir resim bin kelimeye bedeldir, yani Jennifer Gates Şükran Günü’nde (24 Kasım) hamile olduğunu açıkladığında fazla bir şey yazması gerekmedi. 26 yaşındaki Jennifer, binicilik milyoneri olan kocasının yanında dururken bebeğinin yumruğunu gösterirken, “Şükürler olsun,” diye yazdı. Nayel Nassar. İçinde Instagram gönderisi31 yaşındaki Nayel, hamile karısının yanındayken gururla parlarken, Jennifer derin orman yeşili bir elbiseyle yumruğunu kucaklarken poz verdi. Jennifer, muhtemelen neşe paketinin Mart 2023’te geleceğini gösteren yeşil bir kalp ve bir biberon ekledi.

Bill & Melinda'nın Kızı 1. Çocuğunu Bekliyor - Hollywood Life
(Instagram/Jennifer Gates)

Jennifer’ın annesi, “Bu ufaklıkla tanışmaktan ve ikinizin ebeveyn olmanızı izlemekten daha büyük heyecan duyamazdım,” dedi. Melinda Fransız Kapıları. Karlie Kloss moda tasarımcısı bir dizi “göze kalp” emojisi bıraktı. Vera Wang yazdı, “VAY. Harika bir çift ve yeni ekiniz için tebrikler!!!!” Ünlü etkinlik planlayıcısı ve tasarımcısı, “Senin adına çok sevindim, çok fazla sevgi gönderen daha harika insanlar yapmak için harika insanlara ihtiyacımız var” dedi. Marcy Blum. Diğer hayranlar, yorumlar bölümünü “Tebrikler” ve benzeri mesajlarla doldurdu.

Jennifer’ın hamileliği, Nayel ile Ekim 2021’de Salem, New York’ta düzenlenen bir törenle evleneli bir yıldan fazla oluyor. Çift, Müslüman bir törende 300 misafirin önünde yemin etti (Nayel, Chicago’da doğmuş bir Mısır-Amerikalı. ve Kuveyt’te büyüdü.) Jennifer ve Nayel, Ocak 2017’de çıkmaya başladılar ve her ikisi de başarılı biniciler ve ikisi de Stanford Üniversitesi mezunu. Ocak 2020’de evlenme teklif etti ve bir yıllık COVID’den sonra ikisi nihayet karı koca oldu.

Bill & Melinda'nın Kızı 1. Çocuğunu Bekliyor - Hollywood Life
Bekleyen çift. (Zabulon Laurent/ABACA/Shutterstock)

Jennifer’ın düğününden yedi ay önce ailesi – Melinda ve Bill Gates – birlikte yirmi yedi yıl geçirdikten sonra boşandıklarını açıkladı. “Son 27 yılda, üç harika çocuk yetiştirdik. [Jennifer, Phoebee, and Rory Gates] ve herkesin sağlıklı, üretken yaşamlar sürmesini sağlamak için tüm dünyada çalışan bir temel oluşturduk” ifadeleri okundu. “Bu misyona olan inancımızı paylaşmaya devam ediyoruz ve gelecekte de birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz. [Gates] vakıf, ancak artık hayatımızın bir sonraki aşamasında bir çift olarak birlikte büyüyebileceğimize inanmıyoruz.

Jennifer, “Hem pandemiyle toplu olarak hem de geçişlerden geçen ailelerimiz için zorlu bir yıl oldu” dedi. rağbet Ekim 2021’de, evliliğinden önce. “Ama birbirimize olan sevgimiz sürekli oldu. Düğünümüzü en yakın arkadaşlarımız ve ailemizle kutlayabilmek bir hayalin gerçekleşmesiydi.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/24/jennifer-gates-pregnant-first-child-baby-bump-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir