Bill Gates’in Kızı Phoebe Gates, 100. Gala Galasında Elbisesiyle Büyülendi – Hollywood Life


Bill Gates, Phoebe Gates


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

Phoebe Kapıları19 yaşında, 8 Haziran’daki Time 100 Galasının kırmızı halısında görmek muhteşem bir manzaraydı! Genç, babasıyla birlikte yıldızlarla dolu etkinliğe geldi. Bill Gates66 yaşındaydı ve altın üst askılı inanılmaz bir gümüş Fendace elbisesi giydi. Sarkan küpeler ve kolyeler ve şeffaf, askılı topuklu ayakkabılar dahil, iltifat uyumlu takılar ekledi.

Bill Gates, Phoebe Gates
Bill ve Phoebe Gates, Time 100 Galasında. (Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock)

Uzun siyah saçları ortadan ikiye ayrılmıştı ve en iyi özelliklerinden bazılarını ortaya çıkaran parlak bir makyaj ekledi. Bill ayrıca siyah bir smokin ve siyah ayakkabılar içinde harika görünüyordu ve Phoebe ile poz verirken gülümserken gururlu görünüyordu. Güzel, aynı zamanda Microsoft’un kurucusundan bir an için uzaklaştığında da kendi kendine poz verdi ve kameraların önünde olabildiğince rahat olduğunu kanıtladı.

Phoebe Kapıları
Phoebe Gates kırmızı halıda tek başına poz veriyor. (Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock)

Phoebe ve Bill’e ek olarak, Time 100 Gala’ya en iyi kıyafetleriyle katılan diğer yıldızlar da dahil. Mary J. Blige, Amanda Seyfried, Miranda Lambert, Dwyane Wade, Zendayave J Balvin. Her türden endüstrideki çeşitli nüfuzlu kişileri onurlandıran etkinlik, New York City’deki Lincoln Center’daki Jazz, Frederick P. Rose Hall’da gerçekleştirildi.

Phoebe ve Bill’in Time etkinliğindeki son görünümleri, onları dışarıda ve birlikte ilk görüşümüz değil. Baba ve kızı, 15 Nisan’da Manhattan’daki Nobu’da bir akşam yemeği sırasında birbirlerine bağlandılar ve restoranın dışında fotoğraflandılar. Galada olduğu gibi, o zaman da şık bir kıyafet sergiledi ama tabii ki daha rahattı. Görünüm, göz kamaştırıcı işlemelere sahip siyah bir mini elbiseyi içeriyordu ve ona mükemmel bir şekilde eklenen sevimli pembe bir çanta taşıyordu.

Phoebe, Bill ve eski karısından biridir. Melinda Kapıları‘ üç çocuk. Kardeşleri kardeştir Jennifer26 ve erkek kardeş Rory23. Ailesiyle vakit geçirmediği zamanlarda, 2025’te mezun olması beklenen Stanford Üniversitesi’nde okuyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/08/bill-gates-daughter-phoebe-gown-time-100-gala-pics-photos/

Yorum yapın

SMM Panel