Bill Gates’in Kızı Phoebe Erkek Arkadaşından Tatlı Öpücük Aldı: Fotoğraf – Hollywood Life


Phoebe Kapıları


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: John Nacion/NurPhoto/Shutterstoc

Phoebe Kapıları19, en küçük kızı Bill Gates66, ve eski karısı Melinda57 yaşında, hayatında yeni bir aşk var! Yakında Stanford ikinci sınıf öğrencisi olacak, 7 Temmuz’da Instagram Hikayesinde, onun ve tanımlanamayan aşk ilgisinin, sağ yanağını tatlı bir şekilde öptüğünü gösteren PDA dolu bir resmini paylaştı. Üzerinde gri bir gömlek olan, pırlanta küpe ve kolye taktığı adam, Phoebe’nin sevgisini görünce kızarıp gözlerini kapatırken ayaklarını yerden kesiyor gibiydi.

Phoebe, görünüşte yeni ilişkisine dair başka bir görüntü yayınlamadı. Bunun yerine, Yüksek Mahkemenin bozma kararına karşı konuşmaya odaklanıyor. Karaca V. Wade 24 Haziran’da kadınların kürtaj hakkını anayasal olarak koruyan dönüm noktası niteliğindeki dava. Pek çok kişinin Amerika’da kadın hakları için büyük bir geri adım olarak gördüğü bir hareket olan karar resmi olarak yasalaşmadan önce, Phoebe protesto etmek için beyaz bir bikiniyle sayfasına gitti. “Vücudum hakkında utangaç değilim ve/veya yasaklarınızı ondan uzak tutmanızı söylemiyorum” diye başladı başlığına. “Her insan cinsel sağlık ve üreme sağlığı hizmetlerine erişimi hak eder. Şu anda, Yüksek Mahkeme anayasal kürtaj hakkını sona erdirmeye hazırlanıyor. Bu temel insan hakkı için verdiğimiz mücadelede bana ve diğer milyonlarca kadına katılın. @PlannedParenthood #BansOffOurBodies.” Ayrıca, başkalarını yerel Planlı Ebeveynliklerine bağışta bulunarak veya sadece yaklaşan karara karşı çıkarak harekete geçmeye teşvik etmek için bir infografik paylaştı.

Hemen ardından Karaca V. Wade Phoebe, insanları öfkelerini eyleme dönüştürmeleri için motive ettiği bir video paylaştı. “Bu karara harap oldum ve öfkeliyim. Bu mesele, bu ülkedeki pek çok başka mesele gibi, bir ayrıcalık ve eşitsizlik meselesidir.” o not etti. “Şu anda bir çoğumuzun farklı duygular hissettiğini biliyorum… Bu duyguları alıp eyleme geçirmemiz gerekiyor. Yerel kürtaj fonlarına bağışta bulunabiliriz ve mücadelede büyütülmemiş sesleri merkeze alabiliriz.”

Phoebe Kapıları
Phoebe Gates, Time 100 Gala 2022’de şaşkına döndü (Fotoğraf: John Nacion/NurPhoto/Shutterstock)

Stanford’da kamu politikası okuyan Phoebe, bir makalesinde, bir kadının vücuduyla ne yapacağını seçme hakkını elde etmek için savaşma ve sonunda yeniden kazanma arzusundan da bahsetti. moda. Yazısında, politika yaparken gerçekten önemli olan şeylere “kör” olduğunu itiraf etti. “Sorun, hiçbir zaman yeterince ilgi çekici hikayeler veya korkunç istatistikler paylaşmamamız değildi. Bir viral daha Gloria Steinem veya RBG alıntı Roe’yu kurtarmazdı,” diye kaleme aldı. “Bu kesinlikle ikna ile ilgili değildi. Güçle ilgiliydi. Yanlış altı kişi otorite konumundaydı. Kadınların seçme hakkını kaybetmelerinin nedeni de bu.”

Kesin olan bir şey varsa, o da Phoebe’nin yeni erkeğinin yanında kararlı ve güçlü bir kadın olduğudur!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/08/bill-gates-daughter-phoebe-boyfriend-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir