Bill Gates ve Kızı Phoebe New York’ta Akşam Yemeğinin Keyfini Çıkardı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Bill Gates


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Elaine Thompson/AP/Shutterstock

Bill Gates gururlu bir babadır! 66 yaşındaki Microsoft milyarderi, üç çocuğundan en küçüğü kızıyla bir akşam yemeğinde görüntülendi. phoebe, 15 Nisan Cuma günü New York’ta. Sevimli çift, Manhattan’daki ünlü popüler Nobu’da geç suşi yemeği yerken gülümsüyordu.

Bill Gates
Bill Gates, Nisan 2022’de kızıyla New York’ta akşam yemeğine gelir. (247paps/SplashNews.com)

Kazak, pantolon ve ayakkabı da dahil olmak üzere tamamen gri bir takım içinde oldukça rahat bir şekilde giyinen Bill, küçük kızıyla biraz kaliteli zaman geçirmekten çok mutlu görünüyordu. Bu arada Phoebe, göz kamaştırıcı işlemeli siyah mini elbisesiyle acemi bir moda tutkunu gibi görünüyordu. Bir dizi ışıltılı elmas küpeyi sallarken göğsüne minik, pembe payetli bir el çantası sarılıydı. Phoebe, şık görünümü açık pembe bir blazer ve kutulu yeni spor ayakkabılarla tamamladı.

Phoebe şu anda Stanford Üniversitesi’nde bir öğrenci okuyor ve 2025’te mezun olması bekleniyor. Ayrıca The School of American Ballet ve ünlü Juilliard School’da dans, özellikle bale eğitimi aldı. Phoebe, 2020’deki pandemi karantinası sırasında evde babasıyla dans ederken çekilmiş komik bir videosunu yayınlayarak, neyse ki tüm akademinin arasında dinlenmek için zaman buluyor. “Bu benim babam, çok çalışıyor ama biraz zamanımız var. birlikte saçmalamak için” diye yazdı klibin yanına. “Herkesin güvende olduğunu ve korkunç dansımızın size iyi bir kahkaha attığını umuyoruz.”

Bill Gates
Phoebe Gates, Nisan 2022’de babası Bill Gates ile Nobu’da yediği bir akşam yemeğini terk ediyor. (247paps/SplashNews.com)

Phoebe ile birlikte Bill, kızı paylaşıyor Jennifer25 ve oğlu Rory21, eski karısıyla Melinda Kapıları. Yaklaşık otuz yıllık evlilikten sonra çift, 3 Mayıs 2021’de Twitter’da yayınlanan ortak bir açıklamada yollarına ayrılacaklarını açıkladı. “Son 27 yılda üç inanılmaz çocuk büyüttük ve çalışan bir vakıf kurduk. tüm dünyada herkesin sağlıklı ve üretken bir yaşam sürmesini sağlamak için” denildi. “Bu misyona olan inancımızı paylaşmaya devam ediyoruz ve çalışmalarımıza birlikte devam edeceğiz. [Gates] ama artık hayatımızın bir sonraki aşamasında bir çift olarak birlikte büyüyebileceğimize inanmıyoruz.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/16/bill-gates-daughter-phoebe-dinner-new-york-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir