Bill Gates, Boşanmadan Neredeyse 2 Yıl Sonra Paula Hurd ile Çıkıyor


benziyor Bill Gates pencereleri yeniden aşka açmaktır.

Microsoft’un kurucu ortağı çıkıyor Paula Hurd– Rahmetli Oracle Corporation CEO’sunun dul eşi Mark Hurd– yaklaşık iki yıl sonra boşanmak itibaren Melinda Fransız Kapılarıbuna göre birden fazla çıkış.

Aşk haberi, çiftin Ocak ayında Avustralya Açık’ta Tek Erkekler Finali sırasında yan yana otururken fotoğraflanmalarının ardından geldi. O zamanlar 67 yaşındaki Bill, yakalı bir gömleğin üzerine gündelik yeşil bir süveter giymişti, 60 yaşındaki Paula ise parlak altın bir zincirle eşleştirilmiş siyah bir takım giymişti.

İlişkilerinin tam olarak ne zaman başladığı belli olmasa da, ikili Mart 2022’de Indian Wells, California’da birlikte bir WTA Yarı Final maçı yakalarken de görüldü.

Bir kaynak söyledi İnsanlar Paula “henüz çocuklarıyla tanışmamış” olsa da, aşklarının yakın çevreleri tarafından bir süredir “yaygın olarak bilindiğini”.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364524/bill-gates-is-dating-paula-hurd-widow-of-late-oracle-ceo-after-divorce-from-melinda-gates?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir