Bill Cosby, Playboy Malikanesi’nde Cinsel Saldırıda Bulunan Gençten Suçlu Bulundu – Hollywood Life


Bill Cosby, Playboy Malikanesi'nde Cinsel Saldırıda Bulunan Gençten Suçlu Bulundu – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Slocum/AP/Shutterstock

Bill Cosby84 yaşında 16 yaşındaki çocuğa cinsel tacizde bulunmaktan suçlu bulundu. Judy Huth 1975’te Playboy Malikanesi’nde, New York Times Huth’u malikanedeki bir yatak odasında taciz ettiği iddia edilen aktör, iki haftalık bir duruşmanın ardından karar okunduğunda Kaliforniya, Santa Monica’daki mahkeme salonunda değildi. Son tarih. Jüri kararı, mağdura 500.000 dolar tazminat ödenmesine hükmetti.

Huth davayı ilk olarak 2014 yılında açtı ve duygusal sıkıntı için tazminat talep ediyordu. Komedyenle 1975 yılında Los Angeles’ta bir San Marino parkında çekilen bir filmi izlerken 17 yaşındaki arkadaşıyla tanıştığını iddia etti. İnsanlar bildirildi. Davanın bildirdiğine göre, Bill’in onlara yaklaştığını ve onunla oturmalarını istediğini iddia etti.

Bill Cosby
Bill Cosby, 1975’te Playboy Malikanesi’nde 16 yaşındaki bir çocuğa cinsel tacizde bulunmaktan suçlu bulundu. (Matt Slocum/AP/Shutterstock)

Huth ayrıca, film gecesinden sonra Bill’in onu ve arkadaşını ertesi Cumartesi tenis kulübünde kendisiyle buluşmaya davet ettiğini ve kendisinin iddiaya göre bilardo oynarken “onlara alkollü içki ikram ettiğini” iddia etti. Bildirildiğine göre, Bill her kazandığında bir bira içmesi gerektiğini ve kulüp gezisinden sonra onları Playboy Malikanesi’ne götürdüğünü ve iddia edilen saldırının bir yatak odasında onunla bir yatağa oturmasını istedikten sonra gerçekleştiğini söyledi.

Huth’un suçlamalarıyla ilgili olarak bir ceza davası için sınırlamalar tüzüğü sona ermiş olsa da, California yasaları, reşit olmayan cinsel istismar mağdurlarının, iddia edilen bir olay gerçekleştikten on yıllar sonra hukuk davası açmasına izin veriyor, ki onun yaptığı buydu. Davadaki zaferi, Bill’in mahkumiyetinden sonra hapishaneden serbest bırakılmasından bir yıl sonra geldi. Andrea Constand dava bozuldu. Bill’i akıl hocası olarak gördüğünü söyleyen Constand, onu 2004 yılında Elkins Park, PA’daki evinde kendisine ilaç vermek ve cinsel tacizde bulunmakla suçladı.

Bill Cosby
Bill Cosby önceki bir anda. (Greg Mathieson/Shutterstock)

Mahkeme, Bill’in, seks yapmak istediği kadınlara Quaaludes verdiğini kabul ettiği, davada kendisine karşı, Beşinci Değişiklik haklarından mahrum bırakıldığı önceki bir eğilime ait ifadeleri kullanmaya karar verdiğinde, Pennsylvania Yüksek Mahkemesi tarafından bozuldu. önceki bir savcının ifadeyi verdiği sürece suçlanmayacağına söz vermesi nedeniyle. Mahkemenin kararı, savcının suçlamaları yeniden işlemesini de engelledi ve Bill’in özgürlüğünü korudu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/21/bill-cosby-guilty-sexually-assaulting-teen-playboy-mansion-1975-verdict/

Yorum yapın

SMM Panel