Bill Cosby, California Medeni Davasında Cinsel Saldırıdan Sorumlu Bulundu


Karar şu anda Judy Huth‘a cinsel saldırı davası Bill Cosby.

Hukuk davasının başlamasından yaklaşık bir ay sonra, Kaliforniya’daki bir jüri Cosby Gösterisi 84 yaşındaki yıldız, 70’lerde gençken Playboy Malikanesi’nde Huth’a cinsel saldırıda bulunmaktan sorumluydu. Reuters. Geçen hafta iki gün boyunca tartışan ve önceden taahhütte bulunan bir jüri üyesinin yerine başka bir jüri üyesinin değiştirilmesi gerektiğinde 20 Haziran’da yeniden başlayan jüri, Huth’a 500.000 dolar verdi. zararlarda.

Cosby, Huth’un iddialarını reddetmesine rağmen duruşmaya şahsen katılmadı.

Karar, Cosby’nin 2004’teki cinsel saldırı suçundan 2018’de mahkum edilmesinden neredeyse bir yıl sonra geldi. Andrea Constand boşaltıldı. Karardan önce, komedyen üç ila 10 yıl arasındaki hapis cezasının ikiden fazlasını Pensilvanya Yüksek Mahkemesi’nin önceki savcıyla yaptığı bir anlaşmanın davada suçlanmasını engelleyebileceğine karar vermeden önce çekmişti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335314/bill-cosby-found-liable-of-sexually-assaulting-woman-at-playboy-mansion-during-the-70s?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel