Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Lindsay Lohan'ın ebeveynleri
Resim Kredisi: Everett Koleksiyonu

Lindsay Lohan35 yaşında, ikonik 1998 filminde Parker ikizlerini canlandırdığında Amerika’nın en sevdiği çocuk oyuncu oldu. Ebeveyn Tuzağı. Daha sonra, 2003’ler gibi film ardına hit filmlerde başrol oynayarak, genç bir sansasyon olarak dünyanın gözlerinin önünde büyüdü. Çılgın Cuma2004’ler kötü kızlarve 2006’lar Sadece benim şansım. Ve Lindsay’in spot ışığındaki hayatı altın gibi görünse de, ne yazık ki kapalı kapılar ardında olduğundan daha azdı. Lindsay bu kadar genç yaşta muazzam bir şöhrete kavuşurken, aynı zamanda parçalanmış bir aileyle de uğraşıyordu. Onun ebeveynleri, Michael Lohan ve Dina Lohan büyürken gözünün önünde uyuşturucu kullandığını ve birbirini de taciz ettiğini itiraf etti.

Ancak, o zamandan beri sorunlarını aşmışlar ve Michael’ın dediği gibi iyi ilişkiler içindeler gibi görünüyor. Altıncı Sayfa 2019’da Lindsay ve kardeşleri ona ve 2007’de boşanmış Dina’ya tekrar bir araya gelmeleri için yalvarıyorlar. Michael, yayına gönderdiği bir e-postada, “Geçen doğum günümde çocuklarım ve ben NY City’deki Per Se’de yemeğe sadece bir ‘parti katili’ olan Dina’nın gelmesi için gittik” dedi. “Benden habersiz, Lindsay kurdu ve Dina Lindsay’e girdiğinde ‘Mutlu “Ebeveyn Tuzağı” Baba!” dedi.

Ne yazık ki Lindsay için ailesi kurtuluş yolunda görünmüyor. Aktrisin ebeveynleri ve boşandıktan sonra aşk hayatlarının nasıl geliştiği hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Lindsay Lohan'ın ebeveynleri
Lindsay Lohan, 2000’lerin başında genç bir sansasyona sahipken ailesi Michael ve Dina ile poz veriyor (Fotoğraf: Everett Koleksiyonu)

Michael Lohan

1960 doğumlu Michael Lohan, en çok Lindsay’in babası olarak biliniyor, bu yüzden 2021’de fazladan paraya ihtiyaç duymasının ve yasadışı bir para kazanma planına yakalanmasının nedeni bu olabilir. O yılın Nisan ayında Florida’da “hasta aklama” suçundan tutuklandı, bu da bağımlıları belirli bir rehabilitasyon merkezinde tedavi aramaya teşvik ettiği anlamına geliyordu, bu da daha sonra hastaları getirmesine yardımcı olduğu için ona para ödeyecekti. NBC Haberleri. “Bay. Lohan, Sober Homes Görev Gücümüz tarafından soruşturuldu ve hastaları uyuşturucu tedavisine yönlendirdiği için komisyon almakla suçlanıyor,” Eyalet Savcısı Dave Aronberg O zaman NBC’ye söyledi. “Hasta komisyonculuğu sağlık sistemimizi bozuyor çünkü kararlar hastanın ihtiyaçları yerine açgözlülük tarafından motive ediliyor. Bu, Görev Gücümüzün 117. tutuklanması ve bizim sonumuz olmayacak.”

Michael’ın para sıkıntısı varsa, tutuklanmadan önce oldukça çalkantılı bir ilişkileri olduğu için Lindsay bile bilmiyor olabilir. Aslında, 2016 röportajında ​​​​dikkat çekmek için babasını çarptı. “Babam basına konuşması ve hikâye satmasıyla tanınır. İlgiyi seviyor. Geçmişte uyuşturucu kullandığımı söyledi, numaramı internete koydu” dedi Lindsay. Günlük posta. “Bunu kim yapar? Yaptığı bazı şeyler bana beni umursamadığını kanıtlıyor.”

Dina’nın Michael ile ilişkisi de her zaman ideal değildi. Aslında Dina, onu fiziksel ve cinsel saldırı, alkollü araç kullanmak ve uyuşturucu kullanmakla suçladı. New York Günlük Haberleri. Ayrıca, Lindsay’in uyuşturucu ve alkolle olan yüksek düzeyde reklamı yapılan mücadeleleri için onu suçladı. 2013’te yayına verdiği demeçte, “Lindsay babasının beni taciz ettiğini gördü – bu yüzden berbat durumda” dedi. Ayrıca eski kocası tarafından iddia edilen tacizin resimli kanıtı olduğunu iddia etti, Lindsay bunu gençken gördü ve görünüşe göre oldukça iyileşti birşey hakkında üzgün olmak.

Lindsay, daha önce, annesinin babasının elinde maruz kaldığını gördüğü istismarı detaylandırdığında bu iddialardan bazılarını destekledi. “Kendimi, annemi ve annemin anne babasını çok cehenneme soktu. Ölüm tehditlerinden, büyükbabamın başına ayakkabı fırlatıp ona beyin sarsıntısı yaşatmaya, küçük kardeşim Dakota’nın önünde annemi öldürmekle tehdit etmeye kadar,” dedi. İrlandalı Müfettiş 2010 yılında. “Sırf babam yüzünden maruz kaldığım durumlar yüzünden çok hızlı büyüdüm. Annem beni bundan olabildiğince korumaya çalışırdı ama ben hayatım boyunca ailemin ortasında kalmayı seçtim.”

Lindsay Lohan
Lindsay Lohan, özel hayatına odaklanmak için büyük ölçüde sahne ışıklarından uzaklaştıktan sonra oyunculuğa geri dönüyor (Fotoğraf: Andrew H. Walker/Shutterstock)

Dina Lohan

Lindsay’nin büyürken babasıyla olan ilişkisini hayal etmek yürek parçalayıcı ve ne yazık ki annesiyle de hiçbir zaman tamamen pürüzsüz bir ilişkisi olmadı. 1962 doğumlu Dina Lohan, Herbie Tamamen Yüklendi aktrisin annesi ve eski yöneticisi. O da kızıyla parti yaptı ve bir gece, ikilinin kötü bir kavgaya girmesi ve bunun sonucunda Lindsay’nin babasını araması ve annesini uyuşturucu kullanmakla suçlamasıyla sonuçlanan eğlenceli kızların gecesi bir kabusa dönüştü. Aktris, 2012’de elde edilen ses kaydında “Bana iğrenç şeyler söylüyor” dedi. TMZ. “Artık onun için öldüm.” Ayrıca Dina’nın kokain bağımlısı olduğunu ve “şeytan” olduğunu söyledi. Ancak Lindsay, annesine yönelik iddialarını çabucak reddetti. “Annemle yaptığım tartışmanın kamuoyuna açıklanmasından dolayı gerçekten pişmanım” dedi. TMZ olaydan sonra ( E! Haberler). “Anneler ve kızları kavga eder. Biliyor musun, babamı aradım ve ona annem hakkında gerçekten incitici ve asılsız yalanlar söyledim. Annem açıkçası kokain kullanmıyor. Ve bu bir gerçek.”

Lindsay ve Dina, 2016’da Lindsay’in “@dinalohan… Bazen annen senin için orada olmadığında berbat oluyor” diyen bir Instagram Hikayesi yayınlayıp ardından çabucak sildiği 2016 yılına kadar iyi durumda görünüyorlardı. Altıncı Sayfa. Mesajla birlikte, “İşimiz bitti” sözleriyle telefonu yere düşüren bir kadının görüntüsünü paylaştı.

Devam Etme ve Sorumluluk Alma

2018 yılına gelindiğinde, Lindsay, Michael ve Dina’nın hepsi daha iyi şartlarda görünüyordu, çünkü Lindsay, göründüğünde ailesiyle arasında kötü kan olmadığını doğruladı. Wendy Williams Gösterisi. Şu anda yaşayan aktris, “Bence hayatta, ebeveynler kendi şeylerini bir araya getiriyorlar ve bazen çocuklar buna dalmış durumda ve gerçekten geri adım atıp ebeveynlerinin yaptıklarını yapmasına ve her şeyi kendi başlarına çözmesine izin vermeniz gerekiyor” dedi. Dubai’de, dedi (aracılığıyla Günlük posta). “Ve şimdi hepimizin harika bir ilişkisi var, bu yüzden güzel. . . bu şekilde çok daha basit.”

Yardımcı olabilecek bir şey, Dina ve Michael’ın, Lindsay’in rehabilitasyondaki altı dönemi de dahil olmak üzere sorunlarından en azından kısmen sorumlu oldukları gerçeğine sahip olmalarıydı. “Biliyor musun, sanırım o küçükken istismarın çoğunu gördü. Ve Lindsay birçok şeye tanık oldu ve kesinlikle bunun çocuklara da zarar verdiğini düşünüyorum, ”dedi Dina Dr.Phil sırasında 2017 röportajı onun şovunda. Michael, “Biz, sanırım…kaçınılmaz olarak Lindsay’in yaptıklarından, Lindsay’in izlediği yoldan sorumluyuz” diye ekledi. “İlişkimiz yüzünden boşanmamız Lindsay’i acılarını bastırdığı ve acısını uyuşturduğu noktaya kadar etkiledi. Ve bunu düşünmek kalbimi kırıyor.” Daha sonra Lindsay’nin ne kadar ilerlediğini düşünerek gözyaşlarına boğuldu.

2019’da oyunculuğa geri dönme planını açıklayan Lindsay, 2022’ler de dahil olmak üzere görünüşte yoğun bir çekim programına sahip. Noel için düşüyor ve 2022’ler aşık yüksek. O da nişanlı daha kötü şammalarsoruyu Kasım 2021’de ortaya atan kişi. Görünüşe göre Lindsay için sonunda işler yoluna giriyor!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/lindsay-lohan-parents-4779743/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir