Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Akili-Casundria Ramsess/AP/Shutterstock

Herschel Walker spot ışığına yabancı değil. İlk olarak 1982’de Heisman Kupasını kazandığı Georgia Üniversitesi’nde koşarken bir kolej futbolcusu olarak ün kazandı. Üniversiteden sonra, sonunda Dallas Cowboys, Minnesota Vikings için oynadığı NFL’ye alındı. , ve New York Giants, 1986’dan 1997’ye kadar ligde kaldığı süre boyunca.

Daha yakın yıllarda Walker, eski Başkan’ı destekleyerek siyasi bağlantılarını kamuoyuna açıkladı. Donald Trump 2016 ve 2020 kampanyalarında. 2021’de eski futbolcu, Gürcistan’daki ABD Senatosu için görevdeki Senatör’e karşı adaylığını açıkladı. Raphael Warnock. Walker, Gürcistan’daki Senato için 2022 ara seçimlerinde Cumhuriyetçi aday.

Walker, Haziran 2022’de bilinmeyen bir kadından gizli bir çocuğu olduğu ve ikinci oğlundan ayrıldığı bildirildiğinde tartışmalara karıştı. Günlük Canavar. Bulgular, oğlunun iki yaşında olduğu 2014 yılındaki bir babalık davasının parçası olarak ortaya çıktı. Walker’ın oğlu ve aleyhine açılan babalık davası hakkında bilmeniz gereken her şeyi buradan öğrenin.

Hıristiyan Walker

Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Herschel’in oğlu Christian açık sözlü bir muhafazakar yorumcu. (Chelsea Lauren/Shutterstock)

Üniversiteden sonra Walker evlendi Cindy DeAngelis Grossman, ve çiftin tek oğlunu doğurdu Hıristiyan, 22, 1999. Herschel ve Cindy 2002’de boşandı. Christian, babasının siyasi görüşlerini paylaşıyor ve düzenli olarak muhafazakarlığı hakkında paylaşımlarda bulunuyor. inançlar onun üstünde sosyal medya. adlı bir podcast’e ev sahipliği yapıyor. iptal edilemez açıklamasında “eğlenceyi pop kültürüne geri getirmeye odaklanan, uyanma karşıtı, sağduyu yanlısı bir podcast” olarak tanımlıyor. Christian da cinselliği konusunda açık ve erkeklerden etkilendiğini ancak Haziran 2022’de açıkladığı gibi kendisini eşcinsel olarak tanımlamadığını söylüyor. cıvıldamak.

Christian, UCLA’da bir öğrenci ve siyasi inançları nedeniyle tehditler aldığını iddia ediyor. “Okulun dörtte biri kaldı ve annem kampüsteki radikal solculardan aldığım tehditler yüzünden bırakmam için bana yalvardı… çünkü ben muhafazakarım. Bu, en iyi üniversitede solculuğu sorgulayan veya ona katılmayan öğrencilerin hayatıdır” diye Mart 2022’de yazdı. Instagram İleti.

Herschel, oğluyla olan ilişkisinden ve ikilinin bir görüşme sırasında ne kadar yakın olduklarından bahsetti. Haziran 2022 röportajı rapçi ile Katil Mike. “Kendisinden sorumlu. Artık kendi Hıristiyan inançlarına cevap vermesi gereken bir yaşta. Onun yerine cevap veremem,” dedi Herschel, oğlu hakkında. İnsanlar. “Ona iyi bir çocuk olmayı ben öğrettim. Ona eğitimi ben öğrettim. Ama bununla ilgili bir şey var, bu çocuğu ölesiye seviyorum.”

İkinci oğlu

Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Herschel’in babalık davası, Georgia Senatörü olmak için koşarken ortaya çıktı. (Akili-Casundria Ramsess/AP/Shutterstock)

Walker, oğlu Christian ile olan ilişkisi hakkında açık sözlü olsa da, bir rapora göre Günlük Canavar Senato adayının, 2014 yılında bir babalık davasında, kendisine nafaka ve babalık beyanı almak için dava açan annesi tarafından seçildiğini tespit etti. Oğlunun ailesine yakın bir kaynak, çocuğun babasından doğum günü ve Noel hediyeleri aldığını, ancak Cumhuriyetçi umudun çocuğa ebeveynlik yapmada aktif bir rol oynamadığını söyledi.

Walker’ın kampanya retoriğinde ve halka açık röportajlarında babaların yokluğu hakkında ne kadar yüksek sesle konuştuğu göz önüne alındığında, bu şok edici bir açıklamaydı. Eylül 2020’de bir televizyon programında “Karını terk edebilirsin ama çocuğunu terk etme” dedi. Charlie Kirk Gösterisi. Muhafazakar komedi kişilikleriyle sohbet ederken de benzer bir noktaya değindi. Elmas ve İpek.

Walker’ın kampanya yöneticisi Scott Cenneti eski futbolcunun gerçekten bir çocuğu olduğunu doğruladı. “Herschel’in yıllar önce evli değilken bir çocuğu olmuş. Çocuğu destekledi ve etmeye devam ediyor. Çocuklarıyla gurur duyuyor. Herschel’in çocuğu siyasi kampanyasında kullanmadığı için ‘sakladığını’ önermek saldırgan ve saçmadır” dedi. Günlük Canavar. Ayrıca Walker’ın rakibi Raphael Warnock’u bir “karmaşa kampanyasına” katılmakla ve “eski karısıyla olan kötü bir velayet anlaşmazlığını” örtbas etmeye çalışmakla suçladı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/herschel-walker-son-4767887/

Yorum yapın

SMM Panel