Bildiğimiz Her Şey – Hollywood Life


Benim Büyük Şişman Yunan Düğünüm


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett Koleksiyonu

En sevdiğimiz gürültülü, sevecen ve eğlenceli Yunan ailemiz bir kez daha beyaz perdeye dönüyor. benim büyük yağ yunan düğün 3. Portokalos ailesi, kalplerimizi ilk kez 20 yıl önce 2002’de, bir anda şimdiye kadar yapılmış en yüksek hasılat yapan romantik komedi haline gelen ilk filmle ele geçirdi. Devam filmi, ilk filmden yaklaşık 14 yıl sonra 2016’da vizyona girdi ve hayranlar, Yunan ailesiyle üçüncü bir macerayı büyük bir heyecanla bekliyor.

My Big Fat Greek Wedding 3’ün Kadrosunda Kimler Var?

Film, merhum aktöre ithaf edilmiştir. Michael Konstantin ilk iki filmde Toula’nın babası Gus’ı oynayan kişi. Michael, 31 Ağustos 2021’de vefat etti ve hem hayranlar hem de oyuncular harap oldu. tatlı bir şekilde Instagram gönderisi Filmin ölümü sırasındaki açıklamasında şöyle yazdılar: “Wintex tarafından Portokalos ailesinin patriği Gus olarak yemin eden parlak Michael Constantine’in huzurunda yatsın.”

Benim Büyük Şişman Yunan Düğünüm
My Big Fat Greek Wedding ilk olarak 2002’de yayınlandı ve üçüncü bir taksitle geri dönüyor. (Everett Koleksiyonu)

Filmin yönetmeni ve yazarı olarak çantalarınızı toplamaya ve Yunanistan’a seyahat etmeye hazır olun. Nia Vardalos (Toula) Yunanistan’da çekimler yaptıklarını açıkladı. Üçüncü filmin büyük duyurusunu bir videoda ortaya çıkarmak için 21 Haziran 2022’de Instagram’a geri döndü. duygusal video hayranlar için. Videoya şu notu yazdı: “Playtone, Gold Circle, HBO ve Focus’a teşekkürler! Ve film için beklerken desteğiniz için hepinize çok sevgi ve şükran. Yunanistan bebeğim. Yunanistan! 🇬🇷”

Orijinal oyuncu kadrosunun çoğu geri dönecek benim büyük yağ yunan düğün 3 Nia’nın Instagram’da paylaşılan heyecan verici gönderilerin görünümüne göre. 18 Temmuz 2022’de, filmin resmi Instagram’ı, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bazı oyuncu kadrosunun bir grup fotoğrafını paylaştı. John Corbett (Ian Miller), Louis Mandylor (Nick Portokalos), Andrea Martin (Teyze Voula) ve daha fazlası.

Ama endişelenme. Sosyal medyadaki fotoğraflarda belirli oyuncuları görmüyorsanız, bu filmde olmayacakları anlamına gelmez. Nia, daha orijinal oyuncuların yer aldığı başka bir gönderi ekledi: “Yorumlarda bazı karakterleri merak ettiğinizi görebiliyorum. Evet, herkes geri davet edildi. Onları fotoğraflarda görmüyorsanız, filmde görürsünüz.”

Şimdiye Kadar Hikaye Hakkında Ne Biliyoruz?

Üçüncü filmin konusu, Nia henüz tam arsa açıklamadığı için çoğunlukla bir gizem olmaya devam ediyor. Senaryonun 30 Eylül 2021’de tamamlandığını Instagram üzerinden duyurdu. Senaryosu bitmiş bir anlaşma olduğu için hayranlarından fikir konuşmalarını kendilerine saklamalarını istedi.

Nia bize yaklaşan filmde Ian ve Toula’nın büyükanne ve büyükbaba olmadıklarına dair içeriden bir bilgi verdi, ancak geri kalanına gelince, bekleyip görmemiz gerekecek. Yönetmen ve yıldız, Michael’ın üçüncü bölüme katılamayacağını söylediği sırada senaryoyu Michael’ın isteklerini yerine getirmek için yazdığını açıkladı.

Ne Zaman Görmeyi Bekleyebiliriz?

Nia veya yapım şirketi tarafından henüz resmi bir çıkış tarihi açıklanmadı. Projenin prodüksiyonu bir aydan biraz daha uzun bir süre önce Haziran 2022’de başladı, bu nedenle bir tiyatro gösteriminin hala bir yıldan uzun bir süre sonra olması muhtemeldir.

Film Yunanistan’da bir yerde çekiliyor, aslında Haziran ayında Nia, Atina’nın Plaka’sında çekim yaptıklarını paylaştı. Temmuz ayında Nia, bunun Yunanistan’da geçirdiği en uzun süre olduğunu tweetledi.

Nia, “Bu filmi yapmak Yunanistan’da bulunduğum en uzun zaman oldu ve bu ülkeye ve insanlarımıza her zamankinden daha çok aşığım” diye yazdı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/my-big-fat-greek-wedding-3-4802271/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir