Bildiğimiz Her Şey – Hollywood Life


RUGT 3


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Tavuskuşu / NBC

Gerçek Ev Hanımları: Nihai Kız Gezisi 3. sezon için Tayland’a kaçırılmayacak bir televizyon gezisi ile geri dönüyor. Tavuskuşu dizisinin yeni sezonu sekiz görüyor gerçek ev kadınları beş farklı seriden yıldızlar dramanın eksik olmadığı bir haftalık bir tatil için Tayland’a gidiyor. İlk iki sezon RHUGTSırasıyla Turks & Caicos ve Massachusetts’te gerçekleşen , Peacock için büyük hit oldu ve size 3. sezonun da başarılı olacağına söz verebiliriz.

RHUGT 3. sezon
RHUGT 3. sezon (Fotoğraf: Peacock / NBC)

için çekim RHUGT 3. sezon Temmuz 2022’de gerçekleşti ve hayranlar ilk bakış üç ay sonra BravoCon’daki şovun. Resmi fragman Şubat 2023’te yayınlandı ve Tayland’da yaşanan çılgın maskaralıklardan sadece bazılarını içeriyordu. Altında, HollywoodYaşamı hakkında bilmeniz gereken her şeyi topladı RHUGT 3. sezon

‘RHUGT’ 3. Sezon Prömiyer Tarihi

yeni sezonu RHUGT 23 Mart Perşembe günü sadece Peacock’da prömiyer yapacak. İlk üç bölüm o gün izlenebilecek. Toplam 7 bölüm olacak ve finali 20 Nisan’da yayınlanacak.

‘RHUGT’ 3. Sezon Oyuncuları

bu RHUGT 3. sezon kadrosu, Peacock tarafından 14 Temmuz 2022’de, çekimler başlamadan kısa bir süre önce resmen açıklandı. Oyuncular şunları içerir: Heather Eşcinsel Ve Whitney Gül itibaren Salt Lake City’nin Gerçek Ev Hanımları, Gizelle Bryant Ve Candiace Dillard Bassett itibaren Gerçek ev hanımları Potomac’ın, Alexia Nepola Ve Marysol Patton itibaren Miami’nin Gerçek Ev Hanımları, Leah McSweeney itibaren New York City’nin Gerçek Ev HanımlarıVe Porsha Williams itibaren Atlanta’nın Gerçek Ev Hanımları. RHONY şap Tinsley Mortimer seyahatte olması gerekiyordu, ancak Tayland’a uçmadan önce onun yerini Porsha aldı. Bir kaynak, Tinsley’nin gösteriden “kişisel nedenlerle” ayrıldığını iddia etti. İnsanlar.

‘RHUGT’ 3. Sezon Dramı

Dram sıkıntısı yok RHUGT 3. sezon fragmanı. En büyük patlamalardan biri Candiace ve Porsha arasındadır. RHOP yıldız seslenir RHOA evliliği için şap Simon Guobadiaeski sevgilisiyle evli olan ortak yıldız Falynn Guobadia. Ayrıca, Heather hakkında sorular sormak zorundadır. Jen Şah‘nin suç duyurusu. Bu sezon, Jen’in bir telefonla pazarlama dolandırıcılığındaki rolü nedeniyle 6,5 yıl hapis cezasına çarptırılmasından önce çekildi.

HollywoodYaşamı bir kaç kişiyle görüştü RHUGT 3. sezon bayanlar bizde Puh-Lease’e Dikkat! yeni sezonla ilgili önemli haberlerin paylaşıldığı podcast. Leah, röportajında ​​​​Tayland gezisinin “çok yoğun” olduğunu açıkladı. Ayrıca, Whitney ve Heather arasındaki dramadan “biraz dökülme” olduğunu da doğruladı. RHOSLCve Gizelle ve Candiace, RHOP. Leah, “Şovlarındaki dinamiklerin, dramalarının ve birbirleriyle olan sorunlarının kesinlikle Ultimate Girls Trip’in bu sezonuna gelmesi ilginçti,” dedi.

Alexia ve Marysol, her biri Puh-Lease’e Dikkat! podcast de ve ikisi de Tayland’daki en çok dramaya Leah’ın neden olduğunu söylediler. “O biraz çok monoton. Yükseliş yok, eğlence yok,” dedi Marysol, Leah hakkında. Alexia, tüm hanımların Leah’nın “orada olmak istemediğini” hissettiğini açıkladı.

Ve Whitney yayındayken Puh-Lease’e Dikkat! podcast’inde Heather ile kavga ettiğini doğruladı. RUGT 3düştükten sonra filme alınan RHOSLC 3. sezon. Whitney bize “Tayland’da kesinlikle kötü bir hava vardı,” dedi.

‘RHUGT’nin Geleceği

Gerçek Ev Hanımları: Nihai Kız Gezisi çok büyük bir başarı oldu, bu yüzden daha fazla sezonun gelmesi şaşırtıcı değil. Tıpkı 2. sezon gibi tüm eski Ev Kadınlarının yer aldığı 4. Sezon, Ocak 2023’te Fas’ta çekildi. Caroline Manzo itibaren New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları, Camille Grammer Ve Brandi Glanville itibaren Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları, Vicki Günvalson Ve Gretchen Rossi itibaren Orange County’nin Gerçek Ev Hanımları, Phaedra Parkları Ve eva marcille itibaren RHOAVe Alex McCord itibaren RHONY. Brandi, Vicki, Phaedra ve Eva’nın hepsi göründü RHUGT de çekilen 2. sezon Dorinda KarışıkBlue Stone Manor’un evi.

4. sezon RHUGT Brandi ve Caroline arasında meydana geldiği iddia edilen bir olay nedeniyle şimdiden manşetlerde yer aldı. Prodüksiyona yakın kaynaklar, Brandi’nin Caroline’ı rızası olmadan öptüğünü ve ona dokunduğunu iddia etti, bu nedenle üst düzey yetkililer Brandi’yi çekimlerden çıkardı ve Caroline da çekimler tamamlanmadan önce gösteriden uzaklaşmaya karar verdi. Brandi’nin ekibi o zamandan beri Fas’ta yanlış bir şey yaptığını reddetti. Ne Caroline ne de Brandi tartışma hakkında konuşmadı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/real-housewives-ultimate-girls-trip-rhugt-season-3-5050988/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir