Bijou Phillips Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Danny Masterson


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Eric Charbonneau/Invision/AP/Shutterstock

  • Bijou Phillips müzisyenin kızıdır John Phillips ve oyuncu/model Genevieve Waite.
  • Ebeveynlerinin ayak izlerini takip etti ve hayatını müzisyen, oyuncu ve model olarak kazanıyor.
  • O evli O 70’lerin Gösterisi aktör Danny Mastersoniki kadına tecavüz etmekten suçlu bulundu.
  • Bijou, kocasını alenen savundu ve tecavüz iddialarının ortasında onun yanında yer aldı.

Danny Masterson47 yaşındaki, 31 Mayıs 2023’te iki kadına tecavüz etmekten suçlu bulundu ve şimdi 30 yıl hapisle yargılanıyor. Aktör birden fazla tecavüz suçlamasıyla vurulduğundan beri karısının desteğini aldı. Bijou Phillips43. Ve Bijou, sadakatinden asla vazgeçmedi. O 70’lerin Gösterisi aktör. Her ikisi de Scientologist olan Danny ve Bijou, her iki davada da birleşik bir cephe sergilediler (ilki 2022’nin sonlarında yanlış yargılamayla sonuçlandı). İlginç bir şekilde, Bijou’nun Hollywood’da çalıştığı zamandan beri taciz iddiası geçmişi de var. Bijou ve Danny ile evliliği hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Danny Masterson
Danny Masterson ve Bijou Phillips (Fotoğraf: Eric Charbonneau/Invision/AP/Shutterstock)

Bijou’nun iki ünlü ebeveyni var.

Bijou müzisyenin kızıdır. John Phillips ve aktris/şarkıcı/model Genevieve Waite. John grubun baş vokalistiydi. Anneler ve Papalar. Mart 2001’de öldü. Genevieve Güney Afrikalıydı ve 1968 yapımı filmde baş karakteri oynadı. Joanna. Mayıs 2019’da öldü.

Bijou, adını Lambert, Hendricks ve Ross’un “My Petite Bijou” şarkısından almıştır. Ailesi, o gençken ayrıldı ve John ve Genevieve’nin ona bakmaya uygun olmadığı anlaşıldığından, koruyucu aile oldu. John sonunda üçüncü sınıftayken Bijou’nun velayetini kazandı ve Long Island’da onun yanına taşındı.

Bijou’nun bir erkek kardeşi var. Tamerlane Phillips. Üç üvey kardeşi var, Mackenzie Phillips62, Jeffrey PhillipsVe Chynna Phillips54. Mackenzie ve Jeffrey, John’un ilk evliliğinden olan çocuklarıdır. Susan Adams. Chynna, John’un ikinci evliliğinden olan kızıdır. Michelle Phillips. Chynna üyesidir Wilson Phillips ile pop grubu carnie wilson Ve wendy wilson.

O bir müzisyen ve aktris.

Bijou, ailesinin izinden gitti ve Hollywood’da bir kariyer peşinde koştu. İlk stüdyo albümünü çıkardı Cam yemeyi tercih ederim 1999’da. Neredeyse Ünlü, Kattaki Kapı, Pansiyon: Bölüm II, Ve boğulma. En dikkate değer televizyon işi, Fox sitcom’unda tekrar eden bir roldü. Umut Yükseltmek Bijou, tam zamanlı oyunculuk ve şarkıcılık yapmadan önce Calvin Klein ve diğer reklam kampanyaları için modellik yaptı.

Tacizle suçlanıyor.

Bijou aşağılamak ve saldırmakla suçlandı Kötü Kızlar aktör daniel franzese setinde Kabadayı Kasım 2017’de. Facebook gönderisi Bijou’nun onu “utandırdığını” ve oyuncuyu eşcinsel olduğu için “alay ettiğini”. Ayrıca Bijou’nun sette meme ucunu bükerek ve kafasının arkasına tekme atarak kendisine “fiziksel olarak saldırdığını” iddia etti. Bijou yaptığı açıklamada davranışlarından dolayı özür diledi. TMZ. “Ben bir gençtim ve davranışlarımda pervasızdım. Daniel’i güvenilir ve dürüst biri olarak tanıyorum ve sosyal medya aracılığıyla onun için olduğumu sandığım arkadaş olmadığımı öğrenmek beni çok üzdü.” o söz konusu. “Bu davranış beni çok utandırdı ve Daniel ile temasa geçtim ve ondan özel olarak özür diledim. Homofobik değilim ve asla olmadım. LGBTQ topluluğu ve Daniel için sevgiden başka hiçbir şeyim yok. Daniel, Bijou’nun özrünü kabul etti. twitter ve “özel hikayesini ben de bilmediğim için” onu affettiğini söyledi.

Ayrıca Kasım 2017’de, Prenses Günlükleri aktris Heather Matarazzo Daniel’e bir podcast’te çekime başlamadan önce Bijou tarafından fiziksel saldırıya uğradığını söyledi. Pansiyon: Bölüm II. Heather’ın, Bijou’nun onu duvara fırlattığını ve ardından yaklaşık 20 saniye boyunca “boğduğunu” iddia ettiği bildirildi. raporlar o zaman. Heather, iddia edilen olayı hayatındaki en “korkunç anlardan” biri olarak nitelendirdi.

Bijou ve Danny 2004 yılında çıkmaya başladılar.

Bijou ve Danny, 2004’te Las Vegas’ta bir poker turnuvasında tanıştılar. Çıkarken, 2009’da birlikte iki filmde rol aldılar. Birbirleri için yapılan Ve Hiçbir Yere Giden Köprü. Ayrıca bir bölüm ekranını paylaştılar. Umut Yükseltmek. Bijou ve Danny, yedi yıllık birlikteliğin ardından Mart 2011’de nişanlandı.

Danny Masterson
Bijou Phillips ve Danny Masterson (Fotoğraf: Jim Smeal/BEI/Shutterstock)

Evlendiler ve bir kızları oldu.

Bijou ve Danny, 18 Ekim 2011’de İrlanda’da özel bir şatoda dünyaevine girdi. Danny’nin erkek kardeşi de dahil olmak üzere aile ve arkadaşların önünde “Evet” dediler Chris Masterson en iyi adam kimdi ona göre İnsanlar. Bijou’nun düğün gününde özel bir Zac Posen elbisesi giydiği bildirildi. Üç yıldan kısa bir süre sonra Bijou, çiftin ilk çocuğu olan kızı doğurdu. Fiona, 14 Şubat 2014 tarihinde. instagram o sırada Danny, karnında uyuyan kızının bir fotoğrafını paylaşırken. “Merhaba arkadaşlar. Kızımız Fianna Francis Masterson’ın doğumunu duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz! Çiftlik yıldız, yazısına şunları yazdı. “Anne ve bebek harika gidiyor. Bundan sonra hepiniz bana dj baba pantolonu diye hitap edebilirsiniz.”

Bijou, tecavüz iddialarının ortasında Danny’nin yanında yer aldı.

Bijou, üç farklı kadına tecavüz etmekle suçlandığından beri Danny’yi savundu. Tüm iddiaları reddetti, ancak Mayıs 2023’te iki kadına tecavüz etmekten suçlu bulundu. , ama onlar ve aileleri, eninde sonunda gerçeğin ortaya çıkacağını bildikleri için rahatlar,” dedi Danny’nin avukatı Thomas Mesereau yaptığı açıklamada söyledi HollywoodYaşamı Haziran 2020’de. O sırada Bijou, DA’nın kocasına yönelik suçlamalarının ardından 17 Haziran 2020’de IG hesabını sildi. Hesabını yeniden canlandırdı ancak yorumları sınırlı ve yakın zamanda bir fotoğrafını paylaştı. Danny, Kasım 2022’de – yanlış yargılamadan hemen sonra.

Danny, tecavüzle suçlanan üç kişi gibi bir Scientologist’tir, dolayısıyla Scientology Kilisesi her iki davada da rol oynamıştır. Üç kadın, Danny’yi 2000’lerin başında meydana geldiği iddia edilen ayrı olaylarda tecavüzle suçladı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/danny-masterson-wife-bijou-phillips-4865415/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir