Big Time Rush’ın Kendall Schmidt’i Kız Arkadaşı Mica ile Nişanlandı


Herhangi bir erkek istemiyor – onu istiyor.

Kendall Schmidt soruyu kız arkadaşına attı Mika von Turkovich yedi yıllık flörtten sonra. bu Big Time Rush şarkıcı nişanlandığını duyurdu Instagram 30 Haziran’da New York’ta sahnede diz çökerken çekilmiş fotoğraflarını yayınlayarak, “Kalbim ve ruhum. Seni sonsuza kadar seveceğim.”

Göre İnsanlar31 yaşındaki Kendall, yazara 29 Haziran’da grup arkadaşlarının katıldığı Radio City Music Hall’da evlenme teklif etti. Logan Henderson, Carlos PenaVega ve James Maslow katılmışlardı.

Çocuklar, Kendall’ın Instagram gönderisinin yorum bölümünde, James’in “Sizi çok seviyorum! Tebrikler” yazısıyla heyecanlarını gizleyemediler.

“SONUNDA!!! Evet!!!! Sizin adınıza çok mutluyum!!!” Carlos paylaştı ve Logan ekledi, “SİZİ OLDUĞUNUZ için ağlamıyorum! İkinizi de kelimelerin ötesinde seviyorum.”

Ertesi gün, Big Time Rush’ın yeniden bir araya gelme turunun Big Apple’daki Madison Square Garden’ı devraldığı ve Mica’nın sosyal medyada konsere desteğini gösterdiği günü kutladılar.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336510/big-time-rush-s-kendall-schmidt-engaged-to-girlfriend-mica-von-turkovich-after-7-years?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir