Big Brother’ın Memphis Garrett ve Christmas Abbott Evli


Son iki sonsuza kadar!

28 Mayıs’ta, Büyük kardeş‘s memphis garrett ve Noel Abbott Savannah, Ga’daki Devlet Demiryolları Müzesi’ndeki romantik bir düğün töreni sırasında “Yaparım” dedi.

“Noel’le evlenmekle ilgili beni en çok heyecanlandıran şey, hayatımın geri kalanını onunla geçirecek olmam!” Memphis, yalnızca E ile paylaştı! Haberler. “İlişkimizi geliştirmeye ve birlikte büyümeye devam edebiliriz. Birlikte çok eğleniyoruz ve birbirimizi tamamlıyoruz. Böyle bir şey bulduğunda asla bırakmak istemezsin. O benim sonsuza kadar kızım.”

Christmas, “Tanrı’nın sadece benim için yarattığı kişiyle birlikte oluyorum! Onunla tanıştıktan sonra, Tanrı’nın en başından beri bir planı olduğunu anladım. Hayatımda olan her şeyin beni buna hazırladığını biliyordum. onunla tanış, bu yüzden tanıştığımda, şüphesiz benim insanım olduğunu bilirdim. O benim en iyi arkadaşım ve EVİM ve sonsuza kadar onunla geçireceğim.”

Özel tören için Memphis, Tom Ford’u giyerken, Noel de çarpıcı bir elbise seçti. Laura Nagle. Çift ayrıca alyans alışverişi yaptı Adam Campbella ve David Yurman.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332540/big-brother-s-memphis-garrett-and-christmas-abbott-are-married?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel