Beyoncé’nin Yeni Teklisi ‘Break My Soul’: Dinle – Hollywood Life


Beyoncé'nin Yeni Teklisi 'Break My Soul': Dinle – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Frank Micelotta/PictureGroup/Shutterstock

nefes alıyor musun nefes alıyor muyuz? Herkes iyi mi? Hayır tabii değil! Yeni bir ile nasıl yapabiliriz Beyonce dünyada tek! Sosyal medyasında yaptığı gizli bir duyuruda söz verdiği gibi, Bey ilk single’ı “Break My Soul”u 20 Haziran’da -beklenenden birkaç saat önce- yayınladı ve bu, yeni albümünün ilk single’ı. Rönesans29 Temmuz’da çıkıyor. Şarkının 21 Haziran gece yarısı çıkması gerekiyordu, ancak bunun yerine şarkı Tidal’da yükseldi (buradan dinle), bir zamanlar kocasına ait olan akış platformu, Jay z22:00 ET’de.

Söylemeye gerek yok, Bey Kovanı için bir ZAMAN. Birincisi, bu Beyonce’nin düştüğünden beri ilk solo stüdyo albümü. Limonata Haziran 2020’de Juneteenth onuruna yayınladığı ve en iyi R&B Performansı dalında bir Grammy daha kazandığı single’ı ‘Black Parade’ gibi elbette başka projeler de oldu. Bu galibiyetle Grammy tarihinde en çok kazanan kadın sanatçı ile birlikte oldu.

O zaman, tabii ki, filmdeki şarkısıyla 2022’de Oscar adaylığını da unutmamalıyız. Kral Richard film müziği, ‘Be Alive’. Ne yazık ki, En İyi Şarkı büyük ödülünü kazanamadı, ama dürüst olmak gerekirse, bu sadece bir zaman meselesi, değil mi? Ayrıca, sahadaki açılış performansı tarihe geçecek! Ve bu arada, o gelecek nesli yetiştirmekle meşgul, yani çocukları ikizler Rumi ve efendim4 ve Mavi Sarmaşık, 10, kendisi zaten bir Grammy sahibi! Mükemmellik!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/20/beyonce-break-my-soul-single-song/

Yorum yapın

SMM Panel