Beyoncé’nin Yeni Şarkısı “Break My Soul” Sizi Vızıldatacak


Beyonce‘ın yeni single’ı sadece kusursuz.

20 Haziran’da Bey, merakla beklenen yedinci stüdyo albümünün ilk single’ı “Break My Soul”u yayınladı. Rönesans– ve piyasaya sürülmesinden bu yana geçen birkaç saat içinde, ellerinde bir hit olduğu zaten açık. Yaklaşık beş dakikalık parça, aşağıdakilerden bir örnek içerir: Robin S‘ 1993 şarkısı “Show Me Love” ve aynı zamanda bir enterpolasyon içeriyor büyük özgürlük‘ın 2014 single’ı “Patlamak”.

“Şimdi, sadece aşık oldum ve işimi bıraktım” diyor. “Yeni bir sürücü bulacağım, kahretsin, beni çok çalıştırıyorlar / Dokuzda çalışıyorlar, sonra beşi geçiyorlar / Ve sinirlerimi çalıştırıyorlar, bu yüzden geceleri uyuyamıyorum.”

Pistlerin başka yerlerinde de “Bey geri döndü ve geceleri çok iyi uyuyorum” diyor. (Her Beyhive üyesinin başvurabileceği kesinlikle Katılıyorum).

Bir kişi “Beyoncé’nin gerçekten Break My Soul’a hizmet ettiğine inanamıyorum” tweetlendi“Kazandık” diye ekledi. Bu arada, başka yazdı“Beyoncé normalmiş gibi beklentileri aşıyor. ‘Break My Soul’ mutlak bir hava.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335177/beyonce-s-new-song-break-my-soul-will-have-you-buzzing?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel