Beyoncé’nin Son Teklisi Düşündüğünüzden Daha Yakında Çıkıyor


Ne olacak Rönesans gibi ses?

Enninful, müziğin ön izlemesini yaptı. İngiliz Vogue makale, bunun sizi ayağa kaldıran ses türü olduğunu paylaşıyor. “Yükselen vokaller ve şiddetli vuruşlar birleşiyor ve bir anda gençliğimin kulüplerine geri dönüyorum” diye yazdı. “Seni ayağa kaldıran, aklını kültürlere ve alt kültürlere, geçmiş ve şimdiki insanlarımıza, dans pistinde pek çok kişiyi birleştirecek müziklere, ruhunuza dokunan müziklere çeviren müzik.”

Beyoncé’nin fotoğraf çekimi de bazı ipuçları veriyor, şarkıcı renkli bir dans pistinde poz verirken korkak topluluklar giyiyor. Başka bir çekimde, bir disko topunun tepesinde oturuyor.

Ancak bu, kırmızı bir ringa balığı olabilir. Çeşitlilik, Rönesans “ülke” etkileri de olacaktır. Yani, sersemletici.

Ne kadar var Rönesans işin içinde miydi?

Beyoncé, Enninful’a bunun koronavirüs pandemisi boyunca tutku projesi olduğunu söyledi. “Yaratılışın uzun bir süreç olduğunu açıklıyor, pandemi ona her kararı düşünmek ve yeniden düşünmek için çok daha uzun süre verdi. Tam da onun sevdiği gibi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335120/beyonce-s-renaissance-everything-you-need-to-know-about-the-album?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel