Beyonce’nin Kızı Rumi ‘Modayı Seviyor’ Dedi Tina Knowles – Hollywood Life


Beyonce


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Beyonceen küçük kızı Rumi Carter5, büyükannesine göre, şık süperstar annesinin moda sevgisini miras aldı. “Rumi modayı sever. Kıyafetlerini kendi seçiyor” Tina Knowles68, anlattı Oprah Günlük. “Geçenlerde Disneyland’e gittik ve Mickey Mouse şortunu giydi. Sonra aynı renklerde parlak baskılı bir üst giymek istedi. Aslında çok sevimli görünüyordu. O 5. Etkilendim.”

“Ayrıca Mickey Mouse’un çok heyecanlanacağını söyledi. Gelip benimle fotoğraf çekecek.’ Çok komik,” dedi Tina, Beyonce’nin Ivy Park giysi koleksiyonunu tanıtırken çıkışa. “Ve biliyor musun, Mickey geldi ve onunla bir fotoğraf çekti. Tina, Beyonce’nin küçük kız kardeşine atıfta bulunarak, bana küçükkenki Solange’ı çok hatırlatıyor” dedi. Solange Knowles36.

“Çirkin şeyler giydi ama inanılmaz bir stil anlayışı var. Yani kendi işlerini yapmalarına izin verdin. Hayır, şu ya da bu böyle olmaz diyemezsiniz.’” Ama keskin bir üslup duygusu geliştiren sadece Mevlana değildir. Tina, Rumi’nin ikiz kardeşi de dahil olmak üzere Beyonce’nin tüm çocuklarının Sör Carter ve en büyük kızı, Mavi Sarmaşık10, hepsi moda bilincine sahip!

“Eh, onlar küçük moda tutkunları ve neyi sevip neyi sevmedikleri konusunda kesin kararlılıkları var. Beyoncé ilk örnekleri yaparken, onları alıyorlar ve sevdikleri bazı şeyler ve anlayabileceğiniz bazı şeyler onların favorileri değil, ”dedi Tina. “Çocuklar rahat olan şeyleri severler. Boynunda cızırtılı, çok sıkı veya yüksek bir şey istemezler. Bu yüzden kesinlikle marka hakkında bilgi veriyorlar. Ve onu takıyorlar – yani, her zaman Ivy Park’talar.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/beyonce-daughter-rumi-loves-fashion/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir