Beyonce’nin Kendrick Lamar’la Yaptığı “America Has A Problem” Remiksi: Dinle – Hollywood Life


Beyonce ve Kendrick Lamar


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Jim Ruymen/UPI/Shutterstock

Beyonce “Rönesans”taki parçasının muhteşem yeni bir remiksini yayınladı. Kendrick Lamar. Aşağıdaki videodan dinleyebileceğiniz “America Has a Problem”in yeni versiyonunda Kendrick, Kraliçe Bey’in hayranı olmakla ilgili akılda kalıcı bir mısrayla sevecen bir şekilde rap yapıyor. “Ben onurlu bir Beyhive’ım / elmasların neden uçmadığını görelim” diye alay ediyor. Dört dakika, 20 saniyelik yeni şarkı daha sonra remiksin geri kalanında Beyonce’nin vokaline geçer. Şarkının sanatı, parıldayan mermi kümeleriyle süslenmiş sallanan bir Amerikan bayrağının yıkıcı bir görüntüsünü içeriyordu.

Şarkıcı şu anda merakla beklenen hayatının ortasında. Rönesans Dünya Turu, efsanevi performans becerilerini çeşitli inanılmaz kostümlerle sergiliyor. Beyonce ve Kendrick’in daha önce 2019’un “Nile” filmi de dahil olmak üzere hit parçalar üzerinde işbirliği yaptığını belirtmekte fayda var. Aslan Kral: Hediye, ve dönüm noktası niteliğindeki albümünden “Freedom” Limonata 2016 yılında

ile 2021 röportajında Harper’s Bazaar, şarkıcı kariyeri boyunca neden sınırları zorlamada sorun yaşamadığını açıkladı. Dergiye “En dikkatli, profesyonel genç bendim ve hızlı büyüdüm” dedi. “Uyuşturucu veya alkol kurbanı olmak ya da Siyah kadınların kızgın olduğu saçma sapan yanılgısı olsun, Siyah süperstarın tüm klişelerini kırmak istedim. Bana bu harika fırsatın verildiğini biliyordum ve tek şansım varmış gibi hissettim. Ortalığı karıştırmayı reddettim ama çok şeyden vazgeçmek zorunda kaldım.”

Beyonce ve Kendrick Lamar
Beyonce ve Kendrick, 27 Haziran 2016’da Los Angeles’ta düzenlenen BET Ödülleri’nde performans sergiliyor. (Jim Ruymen/UPI/Shutterstock)

Şöhreti arttıkça, kendisiyle birlikte bu sınırları aşmaya istekli işbirlikçileri aradı. “Kurumsal dünyadan sıkılmayan ve sıra dışı fikirler bulduğumda benimle birlikte sallamaktan korkmayan işbirlikçiler, bana meydan okuyacak ama yapmaman gerektiğini söylemeye şartlandırılmayacak bir ekip istedim. bir şeyler yapmak için,” diye açıkladı.

Kocasıyla birlikte California’daki en pahalı evi de satın alan megastar Jay zröportajı evrimi ve “Rönesans” hakkında derin bir düşünceyle bitirdi.

Beyonce ve Kendrick Lamar
Jim Ruymen/UPI/Shutterstock

“Aidatlarımı ödedim ve onlarca yıldır her kuralı takip ettim, bu yüzden artık yıkılması gereken kuralları çiğneyebilirim” dedi. “Gelecek için dileğim, herkesin yapamayacağımı düşündüğü her şeyi yapmaya devam etmektir.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/19/beyonce-america-has-a-problem-remix-kendrick-lamar/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir