Beyoncé’nin Annesi Tina Knowles, ‘Rönesans’ Partisinde ‘Isıtmalı’ Dans Ediyor – Hollywood Life


Beyoncé'nin Annesi Tina Knowles, 'Rönesans' Partisinde 'Isıtmalı' Dans Ediyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

“Kendimi havalandırmam lazım!” Tina Knowles çıkış partisinde yaptığı dansın videosunun başlığını Beyonce‘ın yeni albümü, Rönesans. “Heated” başladığında, 68 yaşındaki Bayan Knowles, koltuğundan kalkıp dans etme dürtüsü hissetti. Yeni albümün adını heceleyen bir dizi balonun önüne geçerek koreografiyi çiviledi. Sondaki gülümsemeye (ve kıpırdamasını nasıl serbest bıraktığına) bakılırsa, Bayan Knowles bu yeni şarkıyla açıkça eğleniyordu.

40 yaşındaki Beyoncé, 28 Temmuz Perşembe günü, albümü resmi olarak yayın hizmetlerine girmeden önce yayınladığı notta annesine teşekkür etti. Ailesinin geri kalanına da teşekkür eden Beyoncé, “Anne, seni seviyorum” diye yazdı. “Özel bir teşekkür etmek istiyorum Rumi, Sayınve Mavi bana alan, yaratıcılık ve ilham verdiğin için,” diye yazdı, aynı zamanda ona kredi verdi Jonny Amca “Beni bu albüm için ilham kaynağı olan birçok müzik ve kültürle tanıştıran ilk kişi” olduğu için.

“Ruhumu Kır” şarkıcısı babasına da kredi verdi, Matthew Knowles (“OG’m, ilk öğretmenim: yaptığım her harekette bana ilham veriyorsun”) ve kocası, Jay z (“Stüdyodaki o geç saatlerde beni tutan kişi.”)

Beyoncé'nin Annesi Tina Knowles, 'Rönesans' Partisinde 'Isıtmalı' Dans Ediyor – Hollywood Life
Bayan Knowles (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Beyoncé ayrıca daha önce notta hayranlarına teşekkür etti. Rönesans‘ın piyasaya sürülmesi – ve albümden sonra tüm DSP’lerde mevcuttu. Birçok yayında olduğu gibi, Rönesans Sosyal medya kullanıcıları Avrupa’da satışa sunulan CD’nin fotoğraflarını paylaşırken, 29 Temmuz çıkış tarihinden önce sızdırıldı. Bey, sosyal medya hesabından paylaştığı bir notta, “Yani albüm sızdırıldı” diye yazdı ve “Hepiniz birlikte keyfini çıkarabilmeniz için aslında doğru çıkış saatine kadar beklediniz.”

“Hiç böyle bir şey görmedim” diye ekledi. “Sevginiz ve korumanız için size ne kadar teşekkür etsem azdır. Kulübe erkenden girmeye çalışan herkesi aradığın için sana minnettarım. Bu benim için dünyalar demek.”

Erken incelemeler Rönesans albüme yüksek puanlar verdi. Yuvarlanan kaya ile albüme 4.5/5 verdi. Rönesans“Beyoncé her zamankinden daha fazla sempatik, dinleyicilere sevdiğimiz ve ondan beklediğimiz tüm marşları ve boğucu yavaş brülörleri veriyor.” Gardiyan “Başkalarının beklentilerinin dışında ve bolca yaşamanın bir kutlaması” olarak nitelendirdi ve bu aşırı disiplinli sanatçının kendi şartlarına göre eğlenmesine tanık olmanın ne kadar nadir olduğunu hatırlatıyor. Sonuçlar dedi ki o sırada Rönesans “mükemmel bir albüm değil, [it] oldukça yakındır. Bulaşıcı ve zorba değil, zarif ama sığ değil. Beyoncé’nin yedinci albümü, kariyerinin bir sonraki aşamasına bir köprü kuruyor.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/29/beyonce-mom-tina-knowles-dances-heated-renaissance-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir