Beyonce’nin Amcası Jonny Kimdir? Şarkıcının Eşcinsel Amcası Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


Beyonce


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Chris Pizzello/AP/Shutterstock

Beyoncehakkında çok konuşulacak yeni albüm Rönesans gibi yeteneklere sahip, kesinlikle yıldızlarla dolu bir projedir. Grace Jones. rapçı Kiriş, Temsve tabii ki konuk vokalist büyük özgürlük. Ancak tüm reklamların ortasında, albümün arkasında yeni duyurulan büyük bir ilham var ve bu, şarkıcının eşcinsel şeklinde geliyor. amca, JonnyHIV komplikasyonlarından ölen.

Beyonce, 28 Temmuz Perşembe günü resmi web sitesi aracılığıyla, “Amcam Jonny’ye çok teşekkür ederim. bu albüm. Kültürü yaratan tüm öncülere, katkıları çok uzun zamandır tanınmayan tüm düşmüş meleklere teşekkür ederim. Bu senin için bir kutlama.”

Beyonce’nin dokunaklı paylaşımında iki fotoğraf yer aldı; üç uyuyan çocuğuyla beylerden biri Mavi Sarmaşık, Rumive Sayınve görünen şeyin başka bir gerileme resmi Tina Knowles Jonny Amca’ya bakıyor. bu Rönesans CD kitapçığı bildirildi içerir aynı görüntüler. İkonik şarkıcının son müzik koleksiyonuna ilham veren adam hakkında bilinmesi gerekenler burada.

aslında amcası değil

Beyonce
Beyonce (Chris Pizzello/AP/Shutterstock)

Beyonce ve kız kardeşi Solange Knowles ona Jonny Amca derdi, aslında amcaları değildi – anneleriydi, Tina Knowles‘ erkek yeğen. Teknik olarak Bey’in amcası olsun ya da olmasın, “Limonata” şarkıcısı üzerinde büyük bir etkisi olduğu açık. Ve geniş bir aile üyesinden çok daha fazlasıydı.

2019’da GLAAD Medya Ödülleri’nde Vanguard Ödülü’nü kabul ederken, “Bu ödülü, beni ve kız kardeşimi büyütmeye yardım eden tanıdığım en muhteşem eşcinsel adam olan Johnny amcama ithaf etmek istiyorum” dedi.

Tina’nın ‘en iyi arkadaşı’ydı.

Beyonce ve Solange’ın Jonny Amca’yı bu kadar sıcak kucaklaması şaşırtıcı değil. Anneleri Tina bir keresinde şarkıcının 2019’daki dokunaklı halk övgüsünün ardından onun “en iyi arkadaşı” olduğunu söylemişti. O yılın 29 Mart’ında Instagram aracılığıyla “Yeğenim Johnny büyürken en iyi arkadaşımdı” diye yazdı. “Biz ayrılmazdık, annem her zaman Johnny osurduğunda onu yakalamak için orada olman gerektiğini söylerdi.”

Tina, kocasıyla birlikte sahnede kendisine haraç ödeyen Beyonce’nin bir videosunu içeren gönderiye devam etti. Jay z. “En iyi tasarımcı ve en iyi giyinen, en iyi dedikoducu ve en iyi aşçıydı… O benim kardeşimdi, en iyi arkadaşımdı ve onu hala seviyorum ve özlüyorum.”

HIV ile olan savaşı Beyonce’yi derinden etkiledi.

Sonunda hastalığa yenik düşmesine rağmen, Jonny Amca’nın HIV komplikasyonlarıyla mücadelesi ve ölümü, filizlenen süperstarı derinden etkiledi. GLAAD Medya Ödülleri konuşmasında “Gerçeklerini yaşadı” dedi. “Bu ülkenin bu kadar kabullenici olmadığı bir dönemde cesur ve mazeretsizdi. Ve onun HIV ile savaşına tanık olmak, yaşadığım en acı verici deneyimlerden biriydi. Onun mücadelesinin diğer gençlerin daha özgürce yaşaması için yollar açmasına yardımcı olduğunu umuyorum. LGBTQIA hakları insan haklarıdır.”

Tina, 2019 Instagram gönderisinde Jonny’nin ailede bıraktığı yaralardan da bahsetti. Tina, “Öldüğünde bir parçamı kaybettim” diye yazdı. “Neredeyse bir eş kaybettiğinizde, bir erkek veya kız kardeş o benim erkek kardeşimdi, o benim en iyi arkadaşımdı ve onu hala seviyorum ve özlüyorum. Onunla birlikte olduğum zaman için Tanrı’ya şükrediyorum ve Beyoncé’nin ödülünü ona adadığı için çok mutluyum ve duygulandım, nur içinde yat Johnny’m.”

Jonny Amca yaratıcıydı.

Mart 2019 tarihli gönderisinde Tina, Jonny Amca’nın son derece yaratıcı ve sanatsal olduğunu ve yakın aile üyeleri için elbiseler yaptığını açıkladı. Yerel bir muhabirin evi ziyaret ettiği bir zamanı anlatan gönderide, “Johnny, Beyonce ve Solange’a yeşil kadife ve ekoseden güzel yılbaşı elbiseleri yapmıştı” diye hatırlıyordu. “Pencereleri süsledi ve akşam yemeğini pişirdi. Muhabir, elbiseleri yapan çocuklara akşam yemeğini yapan, süslemeleri yapan çocuklara sorduğunda, Johnny’yi yanıtladılar! Muhabir bana Johnny’nin kim olduğunu sordu. o senin kocan mı ve cevabım hayır o benim karım oldu. Çünkü evimize baktı ve onu büyük bir tarzda tuttu. Bana ve tüm arkadaşlarıma en güzel elbiseleri dikti.”

Jonny, Tina’nın kız kardeşinin oğluydu.

Instagram gönderisinde Tina, Jonny’yi “kız kardeşimin oğlu” olarak tanımladı. selena” ve çocuklarının ona “saygıdan dolayı Amca” dediğini kaydetti. Mayıs 2018’de bir Instagram gönderisine göre Selena, Tina’dan çok daha büyük ve şu anda 90’larında. Ablamla birlikte bir fotoğrafa “Ablam Selena ile birlikteyim” başlığını attı. “92 yaşında. Ben bebeğim, 64 yaşındayım.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-beyonces-uncle-jonny-4802466/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir