Beyoncé Yeni Şarkıda Jay-Z & Solange Asansör Olayını Anlatıyor mu?


Tabii ki, bazen bir asansörde bir milyar dolar olduğunda aşağı inmez.

29 Temmuz’da, Beyonce merakla beklenen yedinci stüdyo albümünü yayınladı Rönesans. Ve piyasaya sürülmesi interneti tamamen yıkmış olsa da, yeni şarkısı “Cozy”de birçok söz var. Gerçekten konuşan hayranları var.

Şarkıda, “Formasyon” şarkıcının küçük kız kardeşi, Solange Knowles, oldukça unutulmaz bir not alır. Beyoncé’nin “Kardeşimle s–k yapmamanızı önerebilir miyim / ‘Çünkü o rahat” diyerek birçok insanı onun kız kardeşi ve kocası arasındaki rezil 2014 asansör kavgasına hitap ettiğine inanmasına neden oldu. Jay z.

bir hayran tweetlendi“Olmaz, #Beyonce’un Cozy’de ‘Might I want you don’t f–k with my sis’ şarkısını söylemesi, 2014’te Solange ve Jay-Z ile olanları hatırlaması. yazdı“Beyonce, ‘kız kardeşimle flört etmemeni önerebilir miyim’ dediğinde, mösyö Solange seni asansöre atacak, değil mi?
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339976/why-fans-think-beyonce-addressed-the-jay-z-and-solange-elevator-incident-in-new-song-cozy?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir