Beyoncé ve Jay-Z’nin Londra Fotoğraf Günlüğüne Aşık Olacaksınız


Beyoncé dünyayı kimin yönettiğini bir kez daha kanıtladı.

onun önünde Rönesans Londra’daki turne şovları, “Break My Soul” şarkıcısı hayranlarına kendisi ve kocasına bir bakış attı Jay z paylaşarak İngiltere’nin başkentinde dışarı enstantane atlıkarınca sosyal medyada

19 Mayıs gönderisindeki ilk fotoğraf, kahverengi bir ceket giyen, aynı renk perdelerin olduğu bir odada kahverengi bir sandalyede oturan, uyumlu kahverengi topuğu tutarken çıplak ayakla parıldayan tek renkli bir Beyoncé’yi gösteriyordu. Grammy ödüllü oyuncu aynı zamanda uyumlu blazer iki parçalı takım elbisesiyle ve yüzünü gevşek bir şekilde çerçeveleyen bal sarısı uzun saçları ile bir barın önünde poz verdi.

Ve bir çiçek buketi çıtçıtları ve uzaktaki bir dönme dolabın önünde öpüşen Beyoncé’nin yanı sıra, şarkıcı ve onların ebeveyni olan Jay-Z Mavi Sarmaşık11 ve beş yaşındaki ikizler Mevlana Ve Sayın– elinde bir fincan çay tutan rapçi ile birlikte bir asansörde poz verdi, siyah bir bere ve ten rengi pantolon üzerine uyumlu bir gömlek ve ceket giydi.

Fotoğraflar, 41 yaşındaki oyuncunun merakla beklenen yolculuğuna başlamasından günler sonra geldi. Rönesans Dünya Turu, Stockholm, İsveç, 10 Mayıs.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374929/you-ll-be-crazy-in-love-with-beyonce-and-jay-z-s-london-photo-diary?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir