Beyonce ve Jay-Z Dave Chappelle Saldırısının Ardından Hollywood Bowl’dan Ayrıldı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Beyonce ve Jay-Z


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Richard Young/Shutterstock

Beyonce ve Jay z ayrılırken görüldü Dave Chappelle3 Mayıs’ta Hollywood Bowl’da diğer birkaç mega yıldızın yanında şok edici bir silahlı saldırıya tanık olduktan sonra talihsiz şovu. 40 yaşındaki Beyonce, Hollywood Bowl’dan çıkarken büyük boy bir deri ceket, güneş gözlüğü ve siyah bir yüz maskesi takarken, 52 yaşındaki Jay-Z, fotoğraf başına siyah bir Fear Of God x New Era top şapkası ve RtA forması giydi. içinde yayınlandı Günlük posta Her şey düşünüldüğünde, nihai güç çifti, korkunç saldırının ardından rahatlamış görünüyordu.

Beyonce ve Jay-Z
Beyonce ve Jay-Z (Richard Young/Shutterstock)

Kraliçe Bey ve kocası sadece ünlüler değildi. Netflix bir Şakadır Salı günü bayram — Diddy, madonna, Christina Milian, elon muskve Dr.Dre hepsi seyirciyken İşaya Lee23 yaşındaki bir silah ve bıçakla sahneyi bastı ve Dave’e saldırdı. Dave’in seçkin hayran kulübü de dahil Chris Kaya ve Jamie foxx, saldırının ardından sahneye çıkan tartışmalı komedyene katıldı. Jamie’nin beklenmedik saldırıdan sonra Dave’e ilk yardım edenlerden biri olduğu bildirildi ve Dave ona teşekkür ederek, “Başın belaya girdiğinde, Jamie Foxx şerif şapkasıyla karşına çıkacak” dedi.

Jamie, “Dinle, sadece şunu söylemek istiyorum, bu adam tam bir dahi,” diye yanıtladı. “Onu her zaman koruduğumuzdan emin olmalıyız. Buraya gelen her komedyen için bu her şey demek. Sen bir dahisin. Sen bir efsanesin, çok eğlendim ve sana bir şey olmasına izin vermeyeceğiz.”

“O Will Smith miydi?” Chris şaka yaptı Jimmy Carr saldırının ardından, sahnedeki kötü şöhretli tokatına atıfta bulundu. Ben Efsaneyim 27 Mart’ta Oscar’da yıldız oldu. Seyirci espriyi kelimenin tam anlamıyla kahkaha çığlıklarıyla karşıladı. Dave’in temsilcisi carla sims 4 Mayıs’ta bir bildiri yayınlayarak, komedyenin olayın festival sırasında kendi anını etkilemesine izin vermeyeceğini söyledi.

Carla, “Chappelle’in Hollywood Bowl’daki performansları destansı ve rekor kırıyordu ve dün geceki olayın bu tarihi anın büyüsünü gölgede bırakmasına izin vermiyor” dedi. Hollywood Muhabiri. “Dave Chappelle, Hollywood Bowl’da bir komedyen için rekor satışlar gerçekleştirerek, komedi ve müzikle dolu dört geceyi kutladı. Bu koşu Chappelle ile Monty Python Hollywood Bowl’daki herhangi bir komedyen tarafından en çok manşetlere konulan şovlar için, ilkinde farklı geçmişlere sahip 70 bin hayrana ulaştı Netflix Bir Şakadır: Festivalve dün geceki olayın bu tarihi anın büyüsünü gölgelemesine izin vermeyi reddediyor.”

Saldırgan, ölümcül bir silah suçlamasıyla ağır bir saldırıda gözaltına alındı ​​ve kefalet 30.000 dolar olarak belirlendi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/04/beyonce-jay-z-leave-hollywood-bowl-dave-chappelle-attack-photos/

Yorum yapın