Beyoncé, Tasarımcının Rönesans İçin Ödeme Yapmadığı İddiasını Eleştirdi


Beyonce‘ın ekibi başka bir iddiaya itiraz etmek için yeniden düzene giriyor.

12 Ekim’de paylaşılan, silinmiş bir Instagram gönderisinde, sanat ve moda tasarımcısı Nusi Quero şarkıcının stilistinden yaptığı çalışmalar için ödeme almadığını iddia etti. Rönesans. Şimdi, Grammy kazananın takımı karşılık veriyor.

“Tasarımcı Nusi Quero’nun bu konuda zarar verici açıklamalar yayınlaması derinden rahatsız edici. Marni Senofonte Şarkıcının temsilcisi 14 Ekim’de E! News’e verdiği demeçte, tamamlanan iş için ödeme yapılmamasıyla ilgili olarak, “Aslında, emeğinin karşılığını aldı ve yapılan tüm ödemelerin kanıtı var.”

Açıklamada, “Ekibiyle iletişim halindeydik ve kendisine üç ödeme yapıldı” diye devam etti. “İlk ödeme 9 Mayıs 2022’de yapıldı. İkinci ödeme, mutabık kalınan bedelin yüzde elli peşinatı 8 Temmuz 2022’de havale ile yapıldı. Üçüncü ve son ödeme ise hesap numarasını değiştirdiğinde iade edildi. Kendi tarafındaki bir hataya dayalı olarak geçersiz bir hesap numarası olarak iade edildi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350501/beyonce-slams-designer-s-troubling-claim-that-he-wasn-t-paid-for-renaissance-work?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir