Beyonce ‘Rönesans’ı Bıraktıktan Sonra Dantelli Tulumda Cızırdadı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Beyonce


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: adidas x Ivy Park/MEGA

Beyonce 29 Temmuz’da piyasaya çıkan yedinci stüdyo albümü RENAISSANCE’ın 1. Bölümünü tanıtan fotoğraflarda seksi tarafını ortaya koyuyor. burada, 40 yaşındaki müzisyen, kıvrımlarını vurgulayan siyah bir korsenin altına giydiği siyah dantelli bir elbise içinde poz veriyor. Seksi topluluğu, çifti yaklaşık 50 dolara perakende satış yapan Wolford marka çoraplar, jartiyer ve orta boy kenarlı siyah bir şapka ile eşleştirdi. Sansasyonel kıyafeti siyah deri ceket ve siyah sivri topuklu ayakkabılarla tamamladı.

Fotoğraflar loş bir salonda veya kulüpte çekilmiş gibi görünüyordu. Bir fotoğrafta Beyoncé siyah fayanslı bir duvara yaslanırken cızırdadı, diğerinde ise üst kata çıktı ve ceketini sol elinde taşırken şehvetli arka tarafını gösterdi. Bu görüntüde, sırtına beyaz harflerle ‘mahremiyet terimleri’ yazıyordu. Üçüncü buharlı enstantane, Beyoncé’nin bir kez daha sağ elinde bir puro ile siyah fayanslı duvara yaslandığını gösterdi. Çenesini yukarıya kaldırarak ve dudakları hafifçe aralanarak fotoğrafa bir tavır ipucu verdi.

Beyonce
Beyonce, 2021’deki Adidas x Ivy Park işbirliği için poz veriyor (Fotoğraf: Adidas x Ivy Park/MEGA)

Müstehcen fotoğraf çekimi, fotoğraflarından birini kendi sayfalarında paylaşan Wolford tarafından lanse edildi. Instagram hesap. “Yıldızların iç çamaşırı @beyonce, son albümünün ‘güvenli bir yer, yargısız bir yer yaratmayı amaçladığını söylüyor. Mükemmeliyetçilikten ve fazla düşünmekten arınmış, özgürlüğü hissedebileceğiniz bir yer!’ Tıpkı Wolford gibi” yazısıyla paylaştılar. Beyoncé, yıllardır Wolford taytlarının sadık bir destekçisi olmuştur. Yahoo! Hayatparlak, performansa hazır bacaklar elde etmek için turları sırasında onları sahnede giyiyor.

Yeni fotoğraflar hayranlar için kesinlikle bir zevk olsa da, Beyoncé daha önce seksi iç çamaşırlarını salladı. 2019’da, “All Night” şarkıcısı, vücudu saran kalem etekle eşleştirilmiş özel bir Duckie Confetti leopar desenli korse giydi. İki yıl sonra, yukarıda görüldüğü gibi, üç çocuk annesi beyaz bir büstiyer ve hayvan baskılı mini etek giyerek poz verdi.

Ayrıca, RENAISSANCE’ın piyasaya sürülmesinden önce Beyoncé, bir açıklama paylaştı. Fotoğraf içinden şimşek çakmış gibi görünen gümüş bir holografik atın üstünde gizlice otururken. Ünlü kıvrımlarını saran dev boncuklu bir kolyeyi andıran neredeyse hiç belli olmayan kristal bir kıyafet giydi. Fotoğrafın yanı sıra yeni albümün kendisi için ne yaptığına dair fikir verdi. “Bu albümü oluşturmak, dünya için korkunç bir zamanda hayal kurabileceğim ve kaçabileceğim bir yer bulmamı sağladı. Başka pek az şeyin hareket ettiği bir zamanda özgür ve maceracı hissetmemi sağladı” dedi. “Niyetim güvenli bir yer, yargısız bir yer yaratmaktı. Mükemmeliyetçilikten ve fazla düşünmeden arınmış bir yer. Çığlık atmak, salıvermek, özgürlüğü hissetmek için bir yer. Güzel bir keşif yolculuğuydu. Umarım bu müzikte neşe bulursunuz. Umarım bu, kıpırdamayı bırakmanız için size ilham verir. Ha! Ve senin kadar eşsiz, güçlü ve seksi hissetmek.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/29/beyonce-lace-bodysuit-renaissance-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir