Beyonce, ‘Rönesans’ Albüm Sızıntısını Görmezden Geldikleri İçin Hayranlarına Teşekkür Ediyor – Hollywood Life


Beyonce


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Eric Charbonneau/Shutterstock

Beyonce‘ın yeni albümü, Rönesans, 29 Temmuz Cuma günü resmen düştü, ancak merakla beklenen proje ne yazık ki iki gün erken sızdırıldı. Ancak Queen Bey’in sadık hayranları (“Bey Hive” olarak bilinir) 16 şarkılık albümü dinlemek için uygun çıkış saatini bekledi. Bunun için 40 yaşındaki Beyonce, hayranlarına şükranlarını dile getirdi. İleti Twitter’ına yazdı.

Beyonce, “Yani, albüm sızdırıldı ve hepiniz birlikte keyfini çıkarabilmeniz için doğru çıkış zamanına kadar beklediniz” diye yazdı. “Hiç böyle bir şey görmedim. Sevgin ve koruman için sana ne kadar teşekkür etsem az. Kulübe erkenden girmeye çalışan herkesi aradığın için sana minnettarım. Bu benim için dünyalar demek.”

Beyonce
Beyonce (Fotoğraf: Eric Charbonneau/Shutterstock)

Grammy Ödülü sahibi hayranlarına mesajına şöyle devam etti: “Sürekli desteğiniz için teşekkür ederiz. Sabrınız için teşekkür ederiz. Zaman ayırıp müziğin keyfini çıkaracağız. Her şeyimi vermeye ve size neşe getirmek için elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğim. Seni derinden seviyorum.”

Rönesans 2016’dan beri Beyonce’nin ilk stüdyo albümü Limonata. Bey’in 20 Haziran’da çıkış single’ı olarak çıkardığı “Break My Heart” da dahil olmak üzere 16 şarkı içeriyor. Diğer şarkılar arasında Bey’in görünüşte kocasına atıfta bulunduğu “Plastic On The Sofa” yer alıyor. JAY Zgeçmiş hile.

Beyonce’nin yeni albümü eşcinsel amcasından ilham aldıJonnyHIV komplikasyonlarından ölen. Beyonce, “Amcam Jonny’ye çok teşekkür ederim” yazdı albümü çıkmadan bir gün önce resmi web sitesi aracılığıyla. “O benim vaftiz annemdi ve beni bu albüm için ilham kaynağı olan birçok müzik ve kültürle tanıştıran ilk kişiydi. Kültürü yaratan tüm öncülere, katkıları çok uzun zamandır tanınmayan tüm düşmüş meleklere teşekkür ederim. Bu senin için bir kutlama.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/29/beyonce-thanks-fans-renaissance-album-leak-message/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir