Beyonce, Jay-Z’nin Rönesans’ın ‘Koltuğundaki Plastik’i Aldattığını Söyledi – Hollywood Life


Beyonce, Jay-Z'nin Rönesans'ın 'Koltuğundaki Plastik'i Aldattığını Söyledi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: John Salangsang/BEI/Shutterstock

Beyonce yeni başlattı Rönesans. Uzun zamandır beklenen ve merakla beklenen albüm 29 Temmuz Cuma günü geldi ve hayranların heyecanlandığını söylemek yetersiz kalır. Yeni albüm BeyHive’ın hakkında çok şey söylemesine rağmen, fark ettikleri bir şey, Bey’in kocasına atıfta bulunmasıydı. Jay zson albümünün odak noktası olan geçmişteki aldatmaları Limonata ve onun projesi 4:44. Özellikle, New Yorklu 2017’de yaptığı bir röportajda sadakatsizliği hakkında açıkça konuştu. New York Times.

Konu tekrar gündeme geldi ancak Bey’in yeni Rönesans “Koltukta Plastik” şarkısı. O, “Oğlum, etrafımda kendin olmaktan başka bir şey yapamayacağını biliyorum, etrafımda kendin. Ve kimsenin mükemmel olmadığını biliyorum, bu yüzden olmana izin vereceğim, olmana izin vereceğim/ Duygularını iki koluna da bu şekilde taşıyorsun, ta ki sana gitmem gerektiğini söylediğimde yaptığın ifadeye kadar. ”

Daha sonra Jay’e kendisinin “tek” olduğunu hatırlattı. “Ben bir tanesiyim, bir numarayım, ben tek kişiyim” dedi. “Benimle rekabet etmeye çalışarak zamanını bile boşa harcama. Bu dünyada benden başka kimse benim gibi düşünemez. Büküldüm, çelişkiye düştüm, onu bağımlı hale getirdim.”

Beyonce ve Jay-Z
Beyonce ve Jay-Z (Richard Young/Shutterstock)

Kardeş Solange Knowles ayrıca “Cozy” şarkısında da alkış aldı. “Cranes In The Sky” şarkıcısı, Mayıs 2014’te, Beyoncé yanında sessizce dururken Jay-Z’ye bağırdığı siyah-beyaz bir videonun ortaya çıkmasıyla viral oldu. Ses dahil edilmedi, ancak kız kardeşinin daha sonra “Flawless” remiksinde ele aldığı bir gerilim olduğu açıktı. Nicki Minaj.

Beyoncé, küçük kız kardeşine atıfta bulunarak şarkıda “O bir tanrı, o bir kahraman, hayatta kaldı, yaşadığı her şey, kendinden emin ve öldürücü” dedi. “Kız kardeşimle flört etmemeni önerebilir miyim, çünkü o rahat. Cildimde rahat, kim olduğumla rahat. ”

Görünüşe göre bazı hayranlar bu deneyimi yaşama şansı buldu. Rönesans erken – sadık Bey hayranlarını çok üzdü. Planlanan sürümden iki gün önce, Avrupa’da CD kopyalarının satışta olduğunu gösteren sosyal medya paylaşımları vardı ve Çeşitlilik “yüksek kaliteli flac dosyalarının” “birkaç dakika içinde” bulunabileceğini kaydetti. Sızıntının satışlar/ön tasarruflar üzerinde küçük bir etkisi olabilir, ancak iPod’un üretimi durdurulduve akış hizmetleri, bir telefona mp3 yüklemekten daha fazla kolaylık sağlar, bunu görmek sürpriz olmaz Rönesans 1 numarada prömiyeri İlan panosu 200, bu sızıntıdan bağımsız olarak.

Rönesans Beyoncé’nin 2016’dan bu yana ilk solo stüdyo albümü. Limonata. O zamandan beri serbest bıraktı Her şey Aşkkocasıyla 2018 ortak albümü, Jay z. 2019 yılında çıkardı eve dönüşyayınlanmadan önce, 2018’de başrolde yer alan Coachella performansının canlı albümünün olmazsa olmazı Aslan Kral: Hediyecanlı aksiyon filmine eşlik eden bir albüm. Hediye birkaç yeni Beyoncé şarkısı içeriyordu, ancak bu projelerin hiçbiri bir solo albümle aynı ağırlığa sahip değildi.

Beyonce, Jay-Z'nin Rönesans'ın 'Koltuğundaki Plastik'i Aldattığını Söyledi – Hollywood Life
(John Salangsang/BEI/Shutterstock)

Ticari olarak da başarılı değillerdi. Süre Limonata tarafından şu anda sertifikalı 3x Platinum’da yer almaktadır. RIAA, Her şey Aşk sadece Altın statüsüne ulaştı ve diğer projeler bu eşiği geçmedi. Limonata Beyoncé’nin 2006’nın en çok satan albümlerinden biri olmaya devam ediyor. Doğum Günü Platin statüsünde (3x). Sadece 2003 albümü, Fena halde aşıkdaha çok sattı.

Beyoncé Hot 100’de solo bir şarkıyla zirveye çıkalı uzun zaman oldu. Megan Sana Aygırı “Savage” remixiyle 1 numara oldu), ancak başarısı satış rakamlarının ötesinde. beş yıl sonra Limonata, Candace McDuffie yazdı çekicilik nasıl da “Black Womanhood’un dinamik güzelliği hakkında dokunaklı bir başyapıt”tı. Bu tür kalıcı etki, MRC Data’nın Soundscan’ı tarafından kaydedilemez.

Üstelik günler öncesinden Rönesans’ın serbest bırakmak, Akbaba yeni bir kültür podcast’i başlattı, Bunun içine, ve ilk bölüm Beyoncé’nin müzik işini tam anlamıyla nasıl değiştirdiğini ayrıntılı olarak anlattı. Bey bunu, 2013 yılında kendi adını taşıyan albümünü yeni müziğin piyasaya sürüldüğü Salı günü değil, Cuma günü yayınlayarak sürpriz bir şekilde yaptı. Başlangıçta, hareket savaşmak için yapıldı. korsanlık, Beyoncé’nin bu sürüm döngüsüyle yapamayacağı bir şey. Yine de, albümler büyük ölçüde onun sayesinde Cuma günü düşüyor. Aşağıdaki dünya nasıl değişecek Rönesans görülecek kalır.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/29/beyonce-renaissance-jay-z-cheating-plastic-on-the-sofa/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir