Beyonce, Jay-Z ile Londra’da Randevu İçin Siyah Mini Elbiseyi Salladı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Beyonce, Jay-Z


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Haberler ve Medya / BACKGRID’i tıklayın

Beyonce41 ve Jay z, 53, bu hafta İngiltere, Londra’da nadir bir gezi ile büyülendi. Şarkıcı paylaştı p serisikızlar tarihten ona instagram 19 Mayıs’ta hayranlarından bir dizi övgü aldılar. Fotoğraflarda, her yerinde bir demet elmas olan siyah, omuzları açık mini bir elbise ve uyumlu platform ayakkabılar giymişti. Ayrıca eşleşen bir çanta taşıdığı için saçlarını kıvırıp aşağı indirmişti. Her ikisi de dışarıda bir kalabalığın yanında yürürken profesyonel fotoğrafçılar tarafından çekilmiş başka fotoğraflar da vardı.

Beyonce, Jay-Z
Muhabbet kuşları, Londra’da bir kalabalığın arasından sıyrılır. (Haberler ve Medya / BACKGRID’e tıklayın)

Karısı gibi Jay de siyah bir palto, siyah pantolon ve beyaz spor ayakkabı altında düğmeli bir üst içeren siyah bir kıyafet giymişti. Ayrıca modaya uygun görünümüyle gölgeleri salladı. Muhabbet kuşları, bir koridorda ve bir kapı aralığında yürürken el ele tutuşurken ve gülümserken poz verdi. Ayrıca asansör gibi görünen bir yerde ve “Halo” şarkıcılarından birinin bir araçtan inerken çekilmiş bir fotoğrafı da vardı.

Beyonce, Jay-Z
Beyonce ve Jay-Z Londra gezisi sırasında. (Haberler ve Medya / BACKGRID’e tıklayın)

Beyonce’nin son fotoğrafları, “America Has a Problem” şarkısına yaptığı remiksle manşetlere çıktığı gün yayınlandı. Kendrick Lamar. Şarkının akılda kalıcı bir mısrasında rapçi, Beyonce hayranı olmaktan bahsediyor. Sözler, “Ben onurlu bir Beyhive’ım / elmasların neden uçmadığını görelim.” Ayetten sonra birinci âyete geçilir. Kaderin Çocuğu melodinin geri kalanı için üye ve unutulmaz olduğunu kanıtlıyor. Müzik videosu için sanat, parlayan mermi kümeleriyle süslenmiş dalgalanan bir Amerikan bayrağını göstererek de bir açıklama yaptı.

Beyonce, kocasıyla vakit geçirmekten ve yeni bir şarkı yayınlamaktan keyif alırken, ona tezahürat yapan hayranların enerjisini üzerine alıyor. Rönesans Dünya Turu geçen hafta boyunca Performansları sırasında çizmeli gümüş renkli bir bodysuit ve UV ışığına tepki vererek renk değiştiren beyaz bir elbise dahil olmak üzere inanılmaz figürlü kostümler sergiledi. İncelemeler harikaydı ve birçok hayranı, kendi bölgelerine geldiğinde büyük bir beklenti içinde bıraktı.

Beyonce’nin mevcut turnesi, Mayıs ayının geri kalanında ve Haziran ayı boyunca Avrupa’da devam etmeyi planlıyor. Daha sonra Temmuz’dan Eylül’e kadar Kanada ve ABD’de sahneye çıkmayı planlıyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/20/beyonce-black-dress-date-jay-z-london-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir