Beyoncé, Hayranlarına Mesajında ​​Rönesans Albümü Sızıntısını Ele Aldı


Bir albüm sızıntısı bile bozulamaz Beyonceruhu.

Merakla beklenen albümünü çıkardıktan birkaç dakika sonra, Rönesans, Queen Bey kendisi hayranlarıyla kişisel bir not paylaştı ve onları dinlemek için 29 Temmuz’a kadar bekledikleri için teşekkür etti. (ICYMI, Rönesans çıkış tarihinden üç gün önce çevrimiçi olarak sızdırıldı).

“Yani, albüm sızdırıldı ve hepiniz birlikte keyfini çıkarmak için doğru çıkış zamanına kadar beklediniz” diye yazdı. Instagram’da paylaşıldı 29 Temmuz. “Hiç böyle bir şey görmedim. Sevginiz ve korumanız için ne kadar teşekkür etsem az. Kulübe gizlice girmeye çalışan herkesi çağırdığınız için teşekkür ederim. ben.”

Beyoncé, içten mesajında ​​Beyhive için övgüde bulunmadı. “Sürekli desteğiniz için teşekkür ederim” diye yazdı. “Sabırlı olduğunuz için teşekkür ederiz. Müziğin keyfini çıkaracağız. Her şeyimi vermeye ve sizi mutlu etmek için elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğim. Sizi çok seviyorum.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339957/beyonce-addresses-renaissance-album-leak-in-heartfelt-message-to-fans?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir