Beyonce, Grace Jones ve Tems, Song Of Bey’in ‘Rönesans’ Şarkısında ‘Hareket Ediyor’ – Hollywood Life


Beyonce, Grace Jones ve Tems, Song Of Bey'in 'Rönesans' Şarkısında 'Hareket Ediyor' – Hollywood Life
İmaj Kredisi: Richard Young/Shutterstock / Matt Baron/Shutterstock

yeni bir Beyonce albüm başlı başına bir olay ama ikonik olan bir şarkıya sahip olmak Grace Jones? Ve birlikte Tems, kimin sesi 2022 yılı geçti? Bu bir şey çok hayranlar 29 Temmuz’da “Taşı”yı duyduklarında kendileri öğrendiler. Rönesans resmen hit akış hizmetleri. Dişi enerjinin bir kutlaması olan koro şöyle devam eder: “Çekil, kızlarımla beraberim ve hepimizin alana ihtiyacı var / Kraliçe geldiğinde diğerlerinin dediğini denemeyin / Yolundan çekil, kaç kez söylemiş miyim? / Takım bunu döndüğünde bu bir ev koşusu.”

Bey’in vokalleri parçaya ipeksi bir dokunuş katarken, Bayan Grace Jones asaleti ile parlıyor ve Tems bu afrobeat’i piste getiriyor. “Hareket et, hareket et, hareket et, hareket et / Evet, hareket etmelisin, hareket etme / Yaptığın her şey / Sana karşı tutulacak / Hareket etmen, hareket etmen, hareket etmen, hareket etmen gerekiyor / Skrrt kapalı, yer aç / Stampede geliyor / Büyük patron ruh hali üzerinde.”

Beyoncé şarkı listesini açıkladı Rönesans 21 Temmuz’da Instagram ve TikTok’ta vinil baskısını gösterdiğinde. Hayranlar, üç isim özelliğini görmek için videoyu yavaşlattı – “Move”da Grace Jones ve Tems ve dans salonu sanatçısı Kiriş “Enerji” üzerine. Hayranlar ayrıca Apple Music’in sayfasındaki kaynak kodu araştırdılar. Rönesans katkıda bulunanlardan bazılarını keşfetmek için ( karmaşık). Görünüşe göre albümde hip-hop yıldızlarından bir who’s who’s var: Jay-Z, Drake, the Neptunes, Syd, The-Dream, No ID, Hit-Boy, Mike Dean, 070 Shake, Skrillex, TemsBig Freedia, Labrinth, Lucky Daye, Raphael Saadiq, BloodPop, ve AG Cook. belirgin örnekleri vardı Donna Summer, James Brown, Teena Marie, Giorgio Moroder, ve ikiz Clark, Bunun bir dans albümü olduğu fikrini baştan sona daha da ileriye taşıyor.

Beyoncé, bu albümü oluşturmak, bana hayal kurabileceğim ve dünya için korkunç bir zamanda kaçış bulabileceğim bir yer sağladı” dedi. sosyal medya notu kapak resminin açılışına eşlik etti. “Başka pek az şeyin hareket ettiği bir zamanda özgür ve maceracı hissetmeme izin verdi. Niyetim, güvenli bir yer, yargısız bir yer yaratmaktı. Mükemmeliyetçilikten ve fazla düşünmeden arınmış bir yer. Çığlık atmak, salıvermek, özgürlüğü hissetmek için bir yer. Güzel bir keşif yolculuğuydu. Umarım bu müzikte neşe bulursunuz. Umarım bu, kıpırdamayı bırakmanız için size ilham verir. Ha! Ve senin kadar eşsiz, güçlü ve seksi hissetmek.”

Beyonce, Grace Jones ve Tems, Song Of Bey'in 'Rönesans' Şarkısında 'Hareket Ediyor' – Hollywood Life
(Richard Young/Shutterstock / Matt Baron/Shutterstock)

Rönesans teknik olarak Rönesans Yasası I, ve Beyoncé bunun üç perdelik bir projenin başlangıcı olduğunu söyledi. Dolayısıyla, 2. ve 3. Perde’nin yıl bitmeden gelmesi muhtemeldir.

Eylem I lansmanı, Beyoncé’nin altı yıl aradan sonra bir solo stüdyo albümünden çıkan ilk single’ı “Break My Soul”un piyasaya sürülmesiyle başladı. Şarkı istikrarlı bir şekilde zirveye tırmanıyor. İlan panosu Sıcak 100. İleride RönesansBeyonce’nin ilk TikTok’u, “Break My Soul”a titreyen hayranlardan oluşan bir kolajdı ve Bayan Knowles, tüm hayranlarına bir mesaj ekledi: beni çok mutlu! BREAK MY SOUL’a olan tüm sevginiz için çok teşekkür ederim.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/29/beyonce-grace-jones-tems-song-move/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir