Beyonce Dubai’de Konser Veriyor: Video – Hollywood Life


Beyonce Dubai'de Konser Veriyor: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Richard Young/Shutterstock

Kraliçe Bey geri döndü! Beyhive 21 Ocak Cumartesi günü hızla yayıldığından beri bir vızıltıydı. Beyonce Dubai’de dört yılda ilk kez olacak özel bir konser verdi! İnternete sızan fan görüntülerine göre, ikonik pop yıldızı, lüks otel Atlantis The Royal’in büyük açılışı için en sevdiği şarkılardan birkaçını söyledi, mekanın cep telefonları da dahil olmak üzere kayıt cihazlarını yasakladığı bildirildi. Şarkıcıya, en son 2018’de Coachella’da kalabalığı büyülediğinden beri sahneye muzaffer dönüşünü kutlamak için 24 milyon dolar ödendi. TMZ.

Etkinlikte gizlice çekilen kliplerde Beyonce’nin 2003’teki ilk solo albümünden “Crazy In Love” ve “Naughty Girl” şarkılarını seslendirdiği görülüyor. Fena halde aşıkikonik baladı “Halo” ve 2013 tarihli kendi adını taşıyan albümünden pürüzsüz “Drunk In Love” ve çığır açan görsel albümünden daha yeni marşı “Freedom” Limonata.

Görünüşe göre Beyhive, Kraliçelerinin açılması için hazır değilmiş. Etta James’in Bununla birlikte, videolara göre kalabalık performans için çıldırırken “Sonunda”. Grammy ve Oscar ödüllü oyuncu, muhteşem, tüylü bir pelerini olan çarpıcı sarı bir elbiseyi sallarken her santim süperstar gibi görünüyordu. Gösteriyi yüzen bir sahnede yüksek notalara vururken kırmızı bir iç çamaşırı numarasıyla kapattı.

Tabii ki konser, ilk olarak albümünün büyük ölçüde başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden sonra yayılmaya başlayan bir dünya turu söylentilerine eklendi. Rönesans. Altıncı Sayfa Aralık ayında, “önümüzdeki haftalarda resmi bir açıklamanın beklendiğini” bildirdi. Rönesans turnesi 2023’ün başlarında olacak. Bu onun ilk solo turnesi olacak. oluşum albümünü desteklemek için turneye çıktı, Limonata, 2016 yılında

Dubai konseri, Beyonce’nin iş birliği yaptığı haberini takip ediyor. Britney Spears düştü. Britney’e yakın bir kaynak söyledi HollywoodYaşamı anlaşmanın “bir program çakışması nedeniyle” mümkün olmayacağı. Pop prenseslerinin Stan’leri sadece bekleyip hayallerindeki düetin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini görmek zorunda kalacaklar!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/21/beyonce-concert-dubai-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir